Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Férfiak hogyan szoktatok...

Férfiak hogyan szoktatok csajozni szórakozóhelyen? Milyen bevált módszereitek vannak amik működnek a csajoknál?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 9. 22:42
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
figyu. csak az a lényeg, h először észrevegyenek. én pl mindig viszek magammal egy lámát. előtte le kell zuhanyoztatni, h ne legyen lámaszaga. elég ha akkor tudja meg, h igazi láma, mikor útrakelünk a forró sötét barlangba!!
2015. ápr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
Öltözz ki, vedd fel a legdrágább ruhádat, lehetőleg ing legyen a felső.Parfümözd be magad rendesen egy kellemes illatú parfümmel.Hitesd el magaddal ,hogy te vagy a császár, tied a hely stb. Hazudd le a csillagokat is az égről. Csinálj úgy mint ha nagyon sok pénzed lenne, villants valamennyi pénzt ,hívd meg egy két italra a lányt. Tapasztalataim szerint kb. ennyi :)
2015. ápr. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

basszus nem gondoltam, h lesz értelmetlenebb válasz az enyémnél :O

amit második yr, azzal max arra jó, h a luxusprostinál nem fog a strici elhajtani. egy lánnyal ygy viselkedsz, azt szerintem többé nem látod :D

2015. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

első xDDDDD

második XDDDDDD RROTFL :DDDDDDDASDASDASDASSSDDADDDASDADDFFFFDDFJIONTULHFNN

2015. máj. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szerintem legyél kedves, de mindenképpen határozott. Az ezeréves csajozós dumákat pl "szia cica, van gazdád?" "Ha már egész nap a fejemben jársz, legalább vedd le a cipőd, hogy ne legyen piszkos a fantáziám" "szia szépség, Bekéne Antal vagyok, de neked csak Bekéne Tóni" "nem fájt mikor leesttél a mennyből angyalom" és társaikat felejtsd el. Légy humoros, ha meg tudod nevettetni, az már plusz pont. /L
2017. jún. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!