Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 8. -ban és középiskolában...

8. -ban és középiskolában milyen orvosi vizsgálat van fiúknál? Csak boxerig vagyok hajlandó vetkőzni, csak az fér bele.

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 15:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Ha leírtad a választ amiben döntöttél mit vállalsz, akkor nem mindegy? Senki nem fog lefogni és kényszeríteni.
2016. okt. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Annal "reszletesebb"....


De orvos fog vizsgalni, neki csak egy "munkadarab" vagy, ne izgulj.


Ha meg esetleg valami baj van, s azert felsz, akkor segit...

2016. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Alap vizsgálatok lesznek többnyire(magasság,súly,vérnyomas,lúdtalp,gerinc vizsgálat,mellkadod meghallgatja stb),előfordul hogy a nemiszerv élet még akarják nézni,de erre nem kényszeríthetnek,de bármilyen vizsgálatot akár saját,választott orvossal elvégeztetett.


Megértsük,lányok alsójába sem akar senki belenézni.Mindenek meg van a maga helye és a legfelelő,erre szakosodott orvosa is.

2016. okt. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
De hogy van baj.De nem fogok pucéron ácsorogni,meg húzogatni màr bocs nők előtt,elég perverz.Csajoknak sem kell férfiak előtt meztelenül lenniük.Az gáz ha nem embert lát és azt gondolja mindent megtehet és bele se gondol milyen ciki érzés lehet.
2016. okt. 22. 15:46
 5/23 A kérdező kommentje:

De ment a zöld és igen nem foghatnak le így no para.

Mióta vannak ilyen perverz vizsgálatok vagy ki dönti el ezt,orvos dönt elvégzi vagy nem és mért csak fiúkat csesztetnek?Bátyám 19 és ott nem volt.

2016. okt. 22. 15:49
 6/23 anonim ***** válasza:
69%

Elég gyerekesen gondolkodsz. Nem minden vizsgálat kellemes és az ember kedvére való, de szükség van rá. Az orvost roppantul nem érdekli hogy neked milyen kinézetű és méretű a nemi szerved, őt csak az érdekli hogy lát-e rajta bármilyen kóros elváltozást amit kezelni szükséges.


Semmi perverz nincs benne, mivel nem szexuális irányzatú a vizsgálat, hanem egészségügyi. És mint minden kölyök, te is elfelejted hogy nem csak jogaid hanem kötelességeid is vannak, tehát köteles vagy megjelenni a éves szűrővizsgálaton, akkor is ha nem tetszik.


A rinyálásod a fiúkról amúgy pont nem jogos, mert a nők szerinted szórakozásból járnak nőgyógyászhoz, ahol 1: ellenkező neműek (is) az orvosok, akkor is ha nem tetszik, 2: lemeztelenítve, terpeszben kell lenniük a vizsgálat során, 3: nem csak külsőleg hanem belsőleg is megvizsgálja őket az orvos, 4: nem csak a vaginába hanem a végbélnyílásba is benyúl az orvos ha a vizsgálat megkívánja?

Most akkor gondold át megint hogy te milyen NAGY "trauma" miatt picsogsz, mert valaki ránéz a péniszedre....

2016. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Orvos függő,(meg iskola függő is),ő dönt elvégzi vagy sem,de nem kényszeríthetnek rá persze,sokan eltekintenek tőle,de nem csak fiúkat érintene a vizsgálat elvileg,de a lányokat nem igazán piszkálják ezzel.

Nyugi te dönthetesz,beszélj a szüleiddel róla vagy aki tavaly végzett diákkal vagy esetleg ahová menni akarsz majd ott tanuló diákkal hogy ő mit tapasztalt.


Ja kb 10-15 éve lehetet hallani róla,de először sok helyen csak szívatták ezzel egymást a diákok,most is sok helyen csak szívatják egymást.

2016. okt. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

6!


Ne haragudj de ne írj többet,mert elég buta vagy velem.14 éves gyerek vagyok,nem felnőtt,h anem gyerek vagyok!!!!!!!Még felnőtt férfiak sem mennek el megnézetni,mért nem őket támadod!


Te, vagy más 14 éves lány mit gondolsz mit szólt volna vagy szólna ha hozzájuk meg 2 férfi menne be iskolaorvosként és közölné hogy vetközzenek le pucérra ,mutassák meg a puncijukat is,esetleg kézzel még még is akarná vizsgálni őket az orvos!Hidd el a lányok jobban rinyálnának,még a melltartót sem veszik le szívesen pedig nő az orvosunk.J a és itt nem kis k. a lányok,c sak hogy tud.


És a felnőtt megválaszthatja kihez akar menni szűrésre,nőhöz vagy férfi orvoshoz,és ott sem vagy tök pucér,meg választhatsz milyen szűrést akarsz anyutól hallottam,és ott is sok felnőtt nem megy tb-ben volt,nők 45-50% jàr,férfiak még kevesebben.


Csak 14 vagyok,gyerek,nem felnőtt vedd figyelembe!


Te a lányos iskolaorvoshoz vinnéd hogy alul leszűrje vagy megbeszélnéd vele miből áll a szűrés és keresnék egy megfelelő orvost neki?Gondolom akárkire nem bíznád.


Utóírat:Aki támadni tud csak ne írjon!

2016. okt. 22. 16:13
 9/23 anonim ***** válasza:
25%

Igaza van, gyerek még,még jó hogy gátlásos és nem akarja mutogatni magát.A mi osztályunkba is a lányok problémával a melltartó levételét.

Gyereket felnőttek sose hasonlítunk össze,persze hogy másképp gondolkodik.Nekem magán orvosom van ha szűrésről van szó,ahol diszkréció van és négyszemközt vagyunk,10.000 ft-ot megér nekem ennyit.

2016. okt. 22. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Köszi 9,valaki legalább megért.
2016. okt. 22. 16:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!