Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 8. -ban és középiskolában...

8. -ban és középiskolában milyen orvosi vizsgálat van fiúknál? Csak boxerig vagyok hajlandó vetkőzni, csak az fér bele.

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 15:22
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Én olyat hallottam hogy több diákot hívtak be egyszerre,úgy akartak brokit szűrni,ebből lett is ügy,mert fellázadtak a kölykök és előbb őket cseszt!ék le,majd a dokit mikor kiderült miért lett balhé,meg általánosba egyik gyereken akartak példát statuálni aki leborotválta a szőrét és oda hívta a többi fiút a doki hogy nézzék meg mit ne csináljanak.
2016. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Hallani rengeteg dolgot lehet, nem véletlen hogy az összes gyerek ide jár megkérdezni hogy fáj-e az oltás hatodikban, vagy mi van a szűrővizsgálaton. A hallott dolgok nagy része kamu, beijesztés.
2016. okt. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Nem mind kamu,mint írtam bátyáméknál sosem volt pénisz elővetetése és nem is hallott erről,indulj ki ebből,mégis előfordul pár suliba.De utána néztem az engem érdekelt suliknak,ott érdeklődtem és egynél írták privátban,hogy elsőben volt proba de csak egy gyerek vett részt a többi nem és semmi nem volt belőle.
2016. nov. 1. 10:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!