Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 8. -ban és középiskolában...

8. -ban és középiskolában milyen orvosi vizsgálat van fiúknál? Csak boxerig vagyok hajlandó vetkőzni, csak az fér bele.

Figyelt kérdés
2016. okt. 22. 15:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Milyen hülyeség az, hogy a felnőttek sem mennek el megnézetni ha bajuk van? Szerinted az urulógus, bőrgyógyász egy kitalált szakma, hiszen oda senki nem jár?

Ja igen, szív-érrendszeri és rákos halálban az elsők között van Magyarország, mert az emberek már csak akkor mennek orvosnak ha hetek óta fáj valami és nem akar múlni. Tény, hogy a prevenciós hajlandóság alacsony. Pont ezért is van iskolai szűrővizsgálat, hogy legalább a felnőttkorodig kiderüljön, ha bajod van és időben kezeljék. Nem fog károdra válni, mert megnézik egy szervedet.

Ja, de! Mert az "ciki" és sérti az önérzeted.

2016. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Sértené is,ha hagynám,és úgy hagynám ahogy elképzelik és ahogy máshol nem mernék elvégezni


Nem hiszem a te bugyidba 14 évesen a férfi iskola orvos akart matatni.Veszekedj másokkal.Itt halálos betegségeket vagy olyan betegséget ami halálhoz vezethet nem fognak találni picit túlzásokba estél, nem 14 éveseknek van infartusuk.Elég gáz ha ta a saját gyerekeddel kapcsolatban is bármit eltűrnél mert a dr jelző ott szerepel.Nem a kulturáltságról híresek ezek a dokik.

Azért ezt a testrészem akárkinek csak mert dr címe van nem mutogatom,nem hiába van urológus orvos,szerintem téged sem a a munkahelyi dokid szűr le,érdekes lenne.És a testrész és testrész között nagy különbség van,van amelyiket ezerszer meggondolod ki láthat,a másikat meg mindenki láthatja.

2016. okt. 22. 17:28
 13/23 A kérdező kommentje:

És nincs bajom,ha lenne vagy csak gyanakodnék elmennék szakorvoshoz,amit itt néhol néznék azt magad is észreveszed.És nem igaz teljesen ám hogy azért alakul ki betegség mert elhanyagolja mindenki,nem megy el.Igaz más tünetekkel elmennek,sok a gyomor beteg,i lyen puffadás,meg gázok,hasmenés,szorulás és elhessegeti az orvos őket,nem néz utána ha nem rámenős a beteg mi lehet az ok,csak a tv-ben amiket reklámoznak azt ajálgatja ám.Sok ilyen tűnettel élő felnőtt haverom, rokonom van.Ez komoly.


Ha és ne te írj ha lehet.A komolyabb bajt nem itt szokták megtalálni

2016. okt. 22. 17:35
 14/23 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen mi a problémád? Mindenki túlesik és túl is esett rajta és nem érte őket semmi trauma. Évente egyszer egy fél órádat veszi el a vizsgálat, amiben pár másodpercig látják a nemi szerved, és te ebbe belehalni készülsz. Mert te úgy reagálsz erre és adod elő mintha legalább erőszakról lenne szó.


Van valami félnivalód és tudat alatt ellenkezel a vizsgálat ellen? Ha nincs, miért pánikolsz már egy évvel előtte hogy mi fog abban a tíz másodpercben történni?

Hidd el, az orvos leszarja hogy nézel ki és nem is fog rád emlékezni. Azt is elhiheted hogy nem azért tanultak 20 évig és praktizálnak X éve, hogy a fantáziájukat 14 éves kis kukikkal elégítsék ki. Nőj már fel, te szerencsétlen...

2016. okt. 22. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Te vagy szerencsétlen!Lehet te 8.-ban fejlettlen voltál,de megnyugtatlak én nem vagyok az,messze nem kukim van már.Majd ha a csajokat is odalent az isi doki nézegetni akarja akkor beszéljünk szerintem,addig ne,ők a melltartó levételén is sírnak,pedig nő szokott a doki lenni.Ha csajoknál nem nézegetnek ott,akkor fiúknál sem oksi, csajoknál is biztos lehetne okot találni,meg ha eddig 50 évig szükségtelen volt.A csajokat oktasd ki ha ennyire felhúzott hogy más véleményem hisz a felsőt se akarják levetni ők.Meg kaptam priviket is és írták nem kell,bátyám is mondtam,anyámék meg nem is hallottak erről,mondták csak ijjesztegetés,meg ha lenne alapja nem kell belemenni,majd akkor megbeszéljük otthon,várjam még mi lesz,már itt végzett diákkal is beszéltem azt mondta nem volt.
2016. okt. 23. 14:48
 16/23 A kérdező kommentje:
És nem pánikolok,csak tudni akarom és nem csak én,elég sokan,hogy mi várható.Egyszerűen nem akarom mutogatni,meg ha már úgy döntök megmutatom meg választom mégis kinek,m ég milyen körülmények között.
2016. okt. 23. 14:53
 17/23 anonim ***** válasza:

Írtam privátban,olvasd el,szerintem ne válaszolj a 89-es hozzászólónak vissza mert csak vitázni fogtok.

Nyugi nem kötelezhetnek rá és sok helyen nincs is,várd meg mi lesz.

2016. okt. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. okt. 23. 15:18
 19/23 anonim ***** válasza:
Egyik osztálytársamnak erekciója lett nemi szerv vizsgálatnál. (Sem a doktornő, sem az asszisztensnő nem volt csinos és fiatal.) A doktornő viszont megalázta a srácot: Mi van fiam, nem háremben vagy! - Ezt mondta.
2016. okt. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Nagyon durva,ilyen beszólogatásokról én is hallottam.Spontán merevedés bármikor lehet,kamasznál hogy ne fordulhatna elő,ezt tudhatná.Durva.

Az is gáz hogy az asszisztens is mindent lát,annak írogatnia kellene az adatokat nem nézegetni.Alapból ciki helyzet és nézegetik,meg beszólnak.Kíváncsi lennék ők mit szólnának ha velük lenne ez

2016. okt. 30. 15:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!