Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova menjek vagy mit csináljak...

Hova menjek vagy mit csináljak? -többi lent-

Figyelt kérdés

Elég kínos nekem, még így névtelenül is.

A székletem mindig, esetleg 1 vagy ritkán 2 alkalom kivételével mindig véres szokott lenni, vagy, szerencsére nem mindig de szokott viszonylag gyakran olyan is lenni, hogy a vizeletemhez kapok vért is az ánuszomból, amit nem szoktam érezni, és tuti, hogy nem a hüvelyemből, de akkor sem lenne normális.


Illetve, hogy még "boldogabb" legyek, az ánuszomnál (kívül) közvetlen egy kb borsószem méretű nem tudom mi. Doki kb 1 hónapja felírt krémet ami nem vált be, nem tűnt el.


SZTK, vagy akármibe nem mehetek orvosi beutaló nélkül, hogy megvizsgáljanak?



2016. nov. 3. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha nem használt amit felírt, akkor menj vissza, írnak fel másikat, vagy megvizsgál alaposabban. Milyen orvosnál voltál?
2016. nov. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A bosónyi méret azon a részen az aranyér lehet ami kifakad... ezért a vérzés, és erre kaphattál krémet.

Azonban, ha belső szervi elváltozásból adódik a véres széklet, az nagy baj...

Azonnal orvoshoz kell fordulni, majd ők kivizsgálják. Nem akarlak rémtörténetekkel traktálni.

NE félj orvosnak elmondani, nincs ebben semmi, mindent tudnak és lattak már az emberi szervezetről amit tudni kell :)

A baj abból lesz, ha orvoshoz nem fordulsz, és nem kezelteted.

2016. nov. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Őszintén szólva nem szeretnék házidokimhoz menni, és valószínűleg megmutatni a hátsófelemet, égne a bőr a képemről amikor legközelebb kéne mennem. Inkább mutatom meg egy idegen nőnek akit valószínűleg 1 vagy 2x kell látnom majd soha viszont nem látásra.

A háziorvosomnál voltam.

2016. nov. 4. 00:02
 4/4 anonim ***** válasza:
SzTK sebészetre kell menni, oda beutaló sem kell, ott megvizsgálnak és felírnak kúpot vagy kenőcsöt, illetve adnak beutalót proktológiára ha szükséges.
2016. nov. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!