Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Diclofenac duót felírhatja a...

Diclofenac duót felírhatja a háziorvos?

Figyelt kérdés
2016. nov. 9. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem látom akadályát, hogy ne tehetné. Morifinszármazékot is írhat fel, ha valakinek arra van szüksége. Meg hasonló az Algopyrinhez meg Quarelinhez, azt meg simán.
2016. nov. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Régen ezt írta fel.a sebész a térdemre és segített. (5éve)

Azért gondoltam hogy megprobálnám újra hátha segít most is.

2016. nov. 9. 12:48
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem segít :) Az ilyeneket egészen biztosan felírhatja, hogy fájdalomcsillapító.
2016. nov. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De amúgy ha Te írtad ki tegnap a térdfájós kérdést, akkor akartam írni, hogy érdemes lenne a háziorvostól egy röntgen beutalót kérni meg egyet a reumára/ortpédiára. A fájdalomnak általában valamilyen oka van.

Bocsi, csak közben zh-ra tanulok, aztán most pihentetem az agyam xD el is felejtettem írni este.

2016. nov. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem az nem én voltam. Én voltam dokinál már. Porclágyulásom van és gyulladás a gyulladásra akarok tabit
2016. nov. 9. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!