Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi a lábadozási idő...

Kreativ eLeM kérdése:

Mennyi a lábadozási idő laparoszkópos ciszta-eltávolítás után?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy a műtét után mennyi idő múlva tudok emelgetni. Van egy egy éves kisfiam, akit nagyjából egyedül látok el, mert a férjem sokat dolgozik. Most kénytelen lesz besegíteni, illetve anyukám is jönni fog, amikor tud, csak kíváncsi lennék, hogy kb. hány hétre van szükség ilyenkor a felépüléshez. Előre is köszi a válaszokat!

2016. nov. 10. 22:55
 1/10 anonim válasza:
Erre én is kíváncsi lennék. Nekem a doki azt mondta, hogy pár nap. Pénteken műtenek, hétfőn mehetek dolgozni. (takarítok)
2016. nov. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én az altatástól is nagyon félek! A pár napnak nagyon örülnék.
2016. nov. 12. 11:24
 3/10 A kérdező kommentje:
Gondolom, azóta már fel is épültél. Remélem jól vagy. Nálam halasztódik a dolog, mert súlyos vashiányom van, pótolni kell.
2016. dec. 1. 12:07
 4/10 anonim válasza:

Igen,valóban a kórházban tartózkodás pár nap.../4nap/

viszont a lábadozási időt 2 hétre szokták minimum mondani és nem emelhetsz utána egy ideig..

2016. dec. 21. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nekem a doki azt mondta, már aznap hazaenged...ez normális dolog?
2016. dec. 29. 11:44
 6/10 anonim válasza:

én Szerdán feküdtem be,Csütörtökön műtöttek reggel és Szombaton hagyhattam el a kórházat...

dolgozni nem tudok,mert csak 2kg-ot emelhetek és így élelmiszer boltban nem tudok dolgozni/az 1 havi kontrollt megvárjuk és majd csak utána,ha minden érték jó lesz/

2017. jan. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nekem 26-án kell bemennem és aznap műtenek. Eddig azt mondták nekem is, hogy előző nap menjek be. Most úgy van, hogy másnap akar hazaengedni. Nagyon félek, hogy az túl hamar van, de attól is, hogy hogy látom majd el a kicsit. Neked a nehezebb dolgokra egy hónapot mondtak, nekem meg a 10 kg-os babára 10 napo

t... Ez jól van így??!?

2017. jan. 21. 22:15
 8/10 A kérdező kommentje:
És az egy hónap alatt mit nem lehet csinálni? Például lépcsőzni szabad? Vagy végig kell feküdni? Úgy örülnék, ha valaki írna erről, mert a dokimból alig lehet kihúzni valamit!
2017. jan. 22. 11:39
 9/10 anonim válasza:

Gondolom ,akkor megműtöttek már...hogy vagy?

Nekem azt mondta a dokim emelni nem lehet!

Mivel az én dokim fiatal,és én boltban dolgozom,ahol többet kell 1 nap emelgetni ,mint 2kg, ezért is mondta,hogy várjuk meg a kontroll vizsgálatot.

de minimum 2 hetet szoktak mondani...

Úgy is érezni fogod,hogy mit bírsz,nekem pl.mikor kocsival mentünk is rossz volt a rázkódás, emeletre fel is fárasztó volt,ágyról felülni is nehéz még először..

2017. jan. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen, megműtöttek csütörtökön. Jóval nagyobb műtét lett, mint a terv volt. Azt mondták, nekem is, hogy kb 10 nap után, amit bírok... Nekem ez kicsit tág fogalom így, de mire a 120 cm-es kórházi ágyról le- meg felmászik az ember, az is jó kis torna, én amúgy sem vagyok túl magas. :)

És te jobban vagy már?

2017. jan. 30. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!