Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Holnap lesz MR vizsgálatom....

Holnap lesz MR vizsgálatom. Most jobb lesz?

Figyelt kérdés

Amikor kb egy éve voltam hason fekve kellett befeküdnöm. Borzalmas volt, zsibbadt a karom mivel magam alá kellett húznom az egyik, a másikat pedig kinyújtanom. Nagyon kényelmetlen volt még arra is figyelni, hogy ne mozduljak el. Borzalmos volt, a végén már konkrétan szenvedtem.

Holnap a koponyámról csinálnak felvételt. Ez most jobb lesz? Hanyatt fekve kényelmesebb lehet?

És mindig van pánik gomb? Egyre jobban félek!



2016. nov. 21. 19:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak feküdni kell 20-40 percet egy helyben. Nekem is már volt jó pár MR vizsgálatom, teljesen fájdalmatlan és veszélytelen. Nem értem ettől miért kell félni.
2016. nov. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is volt egy. Nekem alapvetően nincsen gondom a bezártsággal addig, míg mondjuk 3 emeltet megyünk. De 30 perc egy helyben egy csőben már kihívás. A reakciómtól félek, hogy mi lesz, ha egyszer csak már "nem bírom tovább".
2016. nov. 21. 22:46
 3/4 anonim ***** válasza:

Ennyire nem lehetsz puhany. Basszus. Gondolj arra, hogy 20 precig egy helyben kell fekudnod. Ezt kb barmilyen pozicioban kibirja barki. Ne akarj mar belehalni. Jezusom. Szedd mar ossze magad. En eros panikbeteg vagyok, stressz hatasara epilepszias rohamaim vannak, nem birom a bezartsagot. Megis vigyorogva birtam ki a koponya mr-t. Pedig lefogadom, hogy hozzad kepest kis takony 40 kilos lany vagyok.

Vannak ennel az eletben millioszor szarabb dolgok.

2016. nov. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindegy mert végülis más egészségügyi okok miatt nem csinálták meg. :)
2016. nov. 22. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!