Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik az 1. kardiológi...

Hogyan zajlik az 1. kardiológiai vizsgálat? 15 éves vagyok, ma a gyerekorvostól kaptam beutalót kardiológiára. Apukám akar velem jonni, amit nem nagyon szeretnénk. Mennyire kell vetkezni? Szerintem nagyon ciki lesz Apukámmal menni.

Figyelt kérdés

2016. dec. 2. 14:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Lanyoknak bugyira kell vetkozni, fiuknak alsonadragra. Megmerik a sulyod, magassagod. Le kell fekudni es tesznek a testedre mindenhova ilyen tappacsokat meg csipeszeket es ugy kell fekudni par percig. Nekem csinaltak ultrahangot is, kicsit kinosnak ereztem a mellemrol torolgetni a zselet mindenki elott, de hat ez van, nem a vilagvege. Semmi az egesz. :)

Igen, a melltartot is le kell venni, meg mielott megkerdezned.

2016. dec. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Azért az a mindenki, aki előtt törölgeted magad az az asszisztens, meg a doki. Ehhez meg hozzá kell szokni, hogy derékig le vagy vetkőzve, nekem nadrágot nem kellett levenni, ha jól emlékszem.

Apád feleslegesen megy, várjon kint a váróban. Senkinek nem okozott semmi bajt még egy,ilyen vizsgálat.

2016. dec. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Deréktől felfele kell levetkőzni. Valoszinuleg ekg, max sziv uh lesz.
2016. dec. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nekem a labamra is tettek csipeszeket, ezert kellett levennem a nadragot.
2016. dec. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Melltartót még nem hordok, csak toppot, mivel még nagyon kicsi a mellem, de gondolom ezt is le kell venni? Apát pedig nem tudom, hogy fogom meggyozni, eléggé szégyenlos vagyok.
2016. dec. 2. 15:32
 6/15 anonim ***** válasza:
Az ekg-nál gyakorlatilag a melledre is tesznek tappancsokat, ezért kell levenni a melltartót. Apád nyilván volt már ilyen vizsgálaton, mondd meg neki, hogy kint várjon, mert nem akarsz előtte meztelenkedni, ez így normális, már nagylány vagy. Az ekg kb. fél percig tart és egyáltalán nem fájdalmas, ehhez nem kell szülői kíséret. Apád meg fogja érteni szerintem.
2016. dec. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
EKG után is marad gél a testemen?
2016. dec. 2. 22:29
 8/15 anonim ***** válasza:
Ahogy leveszik a tappancsokat adnak egy torlokedot amiveo kb. 10 masodperc alatt letorlod magadat. Tul aggodod kicsit ezt az egyszeru dolgot, orulj inkabb hogy jem kell egyedul menned, nem tudom mit szegyelsz sajat apad elott a meg ki sem pattant melleidbol :D
2016. dec. 3. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Jézusom!!!Ne problémázz ezen annyit!! Nő vagy,ill.leszel..fognak még sokkal rosszabb vizsgálatok is várni rád!!
2016. dec. 3. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ mivel küldenek kardiológushoz. Szerintem nem kell szégyenkezni, Apádról van szó, nem idegenről. Amúgy, 15 évesen nem kötelező megvizsgálni szülő nélkül.
2016. dec. 3. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!