Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan zajlik az 1. kardiológi...

Hogyan zajlik az 1. kardiológiai vizsgálat? 15 éves vagyok, ma a gyerekorvostól kaptam beutalót kardiológiára. Apukám akar velem jonni, amit nem nagyon szeretnénk. Mennyire kell vetkezni? Szerintem nagyon ciki lesz Apukámmal menni.

Figyelt kérdés

2016. dec. 2. 14:00
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért kaptam beutalót. Kontroll vizsgálaton voltam hosszadalmas influenza után, és akkor adta. Soha nem volt gondom a szívemmel, alig vagyok beteg is, csak most utolsó pár hónapja betegeskedek.
2016. dec. 3. 16:01
 12/15 anonim ***** válasza:

Ne vicceljetek már!Apának megmondod hogy várjon meg kint ennyi, mert felül fognak megvizsgálni.


Még jó hogy ne menjen be apád.Kiskamasz lányokhoz,akik mellesednek 11 évesek, se megy már be az apjuk ha orvoshoz kell menni és ő viszi el,megvárja szépen kint utána megy csak be.14-15 éves meg a háziorvoshoz egyedül jár már.

2016. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ja és a legtöbb esetben csak felülről vetkőzöl le
2016. dec. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az apja, nem egy idegen férfi. Szerintem, nem muszáj megvizsgálni szülői kíséret nélkül. A háziorvos azért más. És utánna, már minek megyen be??
2016. dec. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az apja hiába nem idegen férfi,de egy 15 éves lány már bőven nagy lány,már bőven mellesedik,jó pár évvel fiatalabb lányok hoz sem járkál be ellenkező nemű szülője, de sokszor az azonos nemű szülője sem, ha orvoshoz megy egy nagy kamasz vizsgálatra sem anyának,sem apának nem kell bemenni,semmit nem tud bent segíteni,csinálni,csak zavarna.Szépen várakozon kint.
2016. dec. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!