Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ti éreztétek már magatokat...

Ti éreztétek már magatokat megalázva egy-egy vizsgálat után? (főként nők, nőgyógyászat után)

Figyelt kérdés

Én ma voltam nőgyógyásznál, de ezek után azt hiszem a mai volt az utolsó, hogy nem magándokihoz mentem. Megaláztak, kinevettek, hülyének néztek, és durván vizsgáltak..ott lent.


Sajnos nem volt annyi lélekjelenlétem, hogy felöltözzek és kijöjjek vizsgálat közben, pedig azt kellett volna.


Nektek volt már hasonló tapasztalatotok? Mit tettetek, hogyan reagáltatok? És úgy egyáltalán, szerintetek mi visz rá egy dokit és asszisztensét arra, hogy egy amúgy is megalázó helyzetben lévő nőt ilyen szinten továbbiakban is megalázzanak?



2016. dec. 15. 12:29
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Proktológia. Térdeljek fel az asztalra, hajoljak be, közbe a doki meg az asszisztens nő röhögcsél valamin (lehet rajtam?), majd szó nélkül feldugta azt az izét amit végbéltükrözésre használnak. Rohadt kellemetlen érzés volt, fizikálisan és lelkileg egyaránt. (ekkor 19 éves voltam)
2016. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ja és a hangok amiket közben kiadtam magamból valószínűleg ki is hallatszottak, szóval a várakozók kb. mindent hallhattak.
2016. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Elég borzasztó és szánalmas,hogy ilyen "orvosok " praktizálhatnak.
2016. dec. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%
Azért kell, hogy legyen némi lélekjelenléted a dokinál is, ha velem szorakoznának így, simán elküldeném őket a francba, a dokit pedig már vizsgálat közben leállítottam volna, a nőgyógyászati vizsgálat nem fáj, tehát ha fáj, akkor valamit rosszul csinál és olyankor nyilván szólok. 2 hónapot pedig biztos, hogy nem várnék fertözéssel, nem tudom hol laksz, nálunk 1 hetet kell várni, de sürgős esetben elmegyek egy magándokihoz azonnal. Szóval szerintem legközelebb állj ki magadért és ne abba kapaszkodj, hogy most volt egy ilyen kellemetlen eseted.
2016. dec. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként, urológián, amikor hereultrahang alatt körülállt egy csapat tanuló és miközben én megtudtam, hogy az egyik herémet ell fogják távolítani mert rákos, ők megvitatták az esélyeimet, meg ki tudja miket.
2016. dec. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
65%
Nem megilletodni kell hanem befejezni a storyt amibe belekezdtel. Egy rossz tapasztalatra meg nem ez a megoldas hogy tobbet nem mesz mert ez sajnos nem kivansagmusor. Ha minden rossz tapasztalatom utan nem mennek az adott helyre akkor kb itthon ulnek mar csak eletem vegeig... ilyen az elet.
2016. dec. 15. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Szent isten utolsó...:/

Ehhez képest az én sztorim vicces.

Fogorvosnál kipeckelt szájjal,csorgó nyállal hallgatom perceken keresztül,hogy ahogy megvitatja az orvos az asszisztensnővel,hogy kinek mit vegyen karácsonyra.

Egyrészt marha kényelmetlen volt,másrészt rettegek a fogorvosoktól,harmadrészt ráadásul gyökérkezelésre készültem.

Azt hittem agyvérzést kapok

2016. dec. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem sokszor fájt a vizsgálat, magán és sztk-s orvosnál is, de előbbiek tényleg jobban odafigyelnek. A kedvencem az volt, amikor az egyik sztk-s vizsgálaton télen sarkig nyitva volt az ablak, süvített be a szél, majd megfagytam, és így kellett félmeztelenül a hideg vizsgálóasztalra feküdnöm, a kacsa is rettentő hideg volt. Nem szóltam, mert akkor még fiatalka voltam, most már biztos nem hagynám szó nélkül.

Ezzel szemben volt olyan magándoki, aki kellemes meleg helyiségben még be is takart egy vékony pléddel. Persze a magándokiknak közvetlenül fizetsz, ezért érdekükben áll kedvesnek lenni, hiszen az elégedett páciens visszajár és hozhat másokat is. Az eü dolgozók sokkal túlterheltebbek, kevesebbet keresnek, nekik kb. mindegy, hogy meggyógyulsz-e, csak végzik a dolgukat a szokásos protokoll szerint. Hogy kedvesen vagy megalázóan, az szituáció- és emberfüggő.

2016. dec. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szomorú és durva.


Szerintem egy nőgyógyászati vagy urológiai vizsgálat egyáltalán nem olyan mint egy sima háziorvosi vizsgálat vagy fogorvosi stb vagy kenyér vásárlás a boltban!


A nemiszerv a legintimebb testrészünk azért messze nem olyan mint a szemúnk,fogunk,kezünk amit mindenki láthat.Azért ezt a testrészt orvosok közül se akárkinek mutogatjuk.Meg a testnyílásunkba eszköz helyezése kacsa vagy férfiaknál fenékbe felnyúlni nekem meg szetintem a többségnek messze nem olyan mintha lefutnál a boltba.Igen is kellemetlen és kiszolgáltatott helyzet

2016. dec. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igen, nem csoda, hogy utálok nőgyógyászhoz járni.


[link]

dec. 6. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!