Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Elég furcsa tüneteim vannak....

Elég furcsa tüneteim vannak. Komoly lehet? ( bővebben )

Figyelt kérdés

Mostanában nagyon sokat fáj a fejem, sokszor esik le a vérnyomásom...néha szikrázó foltokat látok a szemem előt ( tom hülyén hangzik..de télleg), és főleg az elmult hetekben a szivem környékén csak ugy napi 1-2x így ..szval ezt igy nehéz elmagyarázni,olyan érzés mint egy kisseb áramütés..(igaz még sosem volt részem áramütésben,de mégis olyan)

ez most vmi komoly? vagy csak a hirtelen időváltozás miatt?

előre is köszi a válaszokat.


2011. máj. 30. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Könyörgöm miért nem mész orvoshoz???
2011. máj. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csütörtökön megyek...de azért elég kiváncsi vok ( ja és csak olyan válaszoljon lécci akinek értelmes mondanivalója van... -.- )
2011. máj. 30. 19:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy értelmes mondani valónak tartod-e majd, de szerintem az első vagyis a második tüneteddel írtad le a problémádat. -mostanában elég sokszor leesik a vérnyomásod-A szemed előtti szikrázások és a fejfájás is ettől lehet. A szíved körüli fura érzés is. Lehet a melegtől is, bízzunk benne, hogy attól van.
2011. máj. 30. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
óóó, nekem full ugyanez, csak mellé még szédülés is párosul. Te is kis apró világító pontszerű foltokat látsz? Én vagy 5 orvosnál jártam, kedves első válaszoló, de mindegyik azt mondta, hogy biztos csak a stressz. Egyébként mindenre csak azt tudják mondani, úgyhogy nagyon megéri őket meglátogatni... Biztos, hogy a vérnyomás ingadozás okozza, csak az nem mindegy, hogy az mitől van.
2011. máj. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen ,én is ilyen pontszerűeket látok...remélem hogy az orvos majd tud segiteni

azért köszi mindenkinek :)

2011. máj. 31. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!