Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » "El­ké­pesztő: Így aláz­zák...

"El­ké­pesztő: Így aláz­zák porig a be­te­ge­ket egy vi­déki, ma­gyar ren­de­lő­ben" Hol történt ez az eset?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Tudjátok, hol történt ez az eset? Vagy csak egy hírlapi kacsa?



#rendelő #megalázás #egészségügym
2016. dec. 23. 09:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék! Nem hiszem,hogy bármelyik intézmény vezetsée engedélyezne ilyen stílusú szöveg kihelyezését. De a dolgozók sem tennék meg. Nem a tartalom felvállalhatatlan,hanem a sítlus és a szöveg. Ráadásul miért nincs egy fotó a felrat környezetéről?
2016. dec. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha nem egy álhír, akkor Borsod, Szatmár. Ott dívik ez a stílus.
2016. dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Olyat sehol nem plakátolnak ki,hogy"balf...ság" és "szardarab"
2016. dec. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tuti, hogy kamu. Vagy max valaki direkt akarja lejáratni a helyi rendelőt, de ilyet hivatalosan nem raknak ki sehol.
2016. dec. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én csak arra lenék kíváncsi, hogy a kérdező kinek a hibájaként rója fel ezt a költői kérdésként feltett egész történetet ? Az egészségügy a hibás, amelyik nem kap megfelelő mennyiségű pénzt az állampolgárok által befizetett járulékokból és adókból ? Az orvosegéssségügyi dolgozók ugyanis folyamatosan mennek külföldre dolgozni, miközben a magyar oktatási intézmények folyamatosan képezik az orvosokat, ápolókat. Vagy az oktatási rendszert hibáztatják, amelyiknek felülről írják elő a kötelező oktatási anyagot ? Az emberi egészséggel kapcsolatos oktatás sem az általános, sem a középiskolákban nem kap kellő hangsúlyt, az emberek és a felnövekvő nemzedék döbbenetesen nem ismeri a saját testét, nem tudja, hogy adott tüneteknél mire gondoljon, milyen öngyógyításhoz forduljon, miközben sokezer Ft-ért valóban megvesznek egészségkárosító, jó esetben hatástalan, ám szabadon forgalmazott anyagokat (az államnak befolyó 27% ÁFA mellett. Szóval kit kell hibáztatni ?
2016. dec. 23. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb 1 hete került ki facebookra és pont olvastam aki kitette. Egy vidéki kisfalu ügyeletén volt kitéve és a vezető főorvos tudtával került ki. Sajnos már nem emlékszem, hogy hol, de már rögtön akkor hatalmas botrány volt belőle.
2016. dec. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hol kering ez facen? Ha ez TÉNYLEG így volt, akkor csodálom, hogy nem lett RTL híradó belőle. Chujek: igen, én is Borsodra gondoltam
2016. dec. 23. 11:52
 8/9 anonim ***** válasza:

Megtaláltam!

Van egy csoport: Egészségügy - panaszfal. Itt volt megosztva, legalábbis én itt láttam. Az enyingi ügyeleten volt kitéve. Egy oda betévedő beteg fotózta és tette ki a saját üzenőfalára. Többen is írják a bejegyzés alatt, hogy ők is látták, mikor ott jártak.

2016. dec. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy valós plakát, még akkor sem,ha valaki nellyel osztja meg. Ráadásul a fotón nem látszik sem az épület,sem az ajtó amire ki van téve. Biztos vagyok benne,hogy ilyet nem engedélyez egy vezető sem! Az még nem merült fel,hogy valaki a saját művét fozóta le és "adta el" lejáratás képpen?
2016. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!