Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Történt már olyan eset Magyaro...

Történt már olyan eset Magyarországon hogy egy orvost eltiltottak a munkájátol mert azt hanyagul végezte?

Figyelt kérdés
Én olyan eseteket olvastam csak hogy kapott egy kis ejnye-bejnyét és tovább élt és virult holott Ő egy embert a halálba segített a felelőtlen viselkedésével
2014. nov. 14. 12:59
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. nov. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elég sok eset van, csak nem kerül a nagy nyilvánosság elé.
2014. nov. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha érintettként kérdezed, részvétem!


Volt ilyen, nem is egy. Azt sem mondom, hogy mindennapos. Alapfeltétel a bűncselekmény elkövetése. A rokonok sokkal több alkalommal hibáztatják betegük elvesztése miatt az orvost, nővéreket, mentőket, mint amennyi haláleset, maradandó károsodás valójában a számlájukra írható. És mint minden más bűnügyben itt is mérlegre kell tenni a jót, rosszat egyaránt.


Nem tudom hogy mi is lett a vége a cukrot itató ifjú doktornővel, de elmarasztalták, úgy emlékszem. Végleges eltiltása nem rémlik.

2014. nov. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végleges:


[link]


Korlátozott ideig:

[link]


**

[link]


***

Jogász írja:

[link]


***

Érdemes elolvasni ezt a riportot is:

[link]

2014. nov. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!