Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Fiúk! Mennyire zavar titeket,...

Fiúk! Mennyire zavar titeket, ha egy lány tele van anyajegyekkel?

Figyelt kérdés
Sziasztok, 14 éves vagyok és lány. A homlokomon van egy kisebb anyajegy, a nyakamon is van egy kicsi, ezek még nem is zavarnak. De mindkettő karom tele van nagy anyajegyekkel, nagyon sok van, mindkét karomon, kicsikből-nagyokból egyaránt. Mennyire visszataszító ez? Bikiniben mindig nagyon rosszul érzem magam emiatt, nyáron rövidujjút sem hordok szívesen.

2016. dec. 23. 12:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek :D

16/F

2016. dec. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem a hátam van tele. Engem is zavar, de a páromat nem. Inkább azért aggódik, hogy ne legyen egyikből sem baj... Átnézi, hogy nőttek-e, vagy változtak-e. Mindig nyaggat, hogy menjek bőrgyógyászhoz, mert félt.
2016. dec. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Duenna ***** válasza:

Sok nőn vannak ilyen anyajegyek, sok nőt nem is zavarja, ezzel senki nem tud mit kezdeni, meg kell barátkozni vele. De inkább szeplők lehetnek azok, nem anyajegyek. :) Kimondottan szépek azok a nők, akik szeplősek. Ne piszkáld az anyajegyeket, mert elfertőződhetnek.


Nézegesd meg ezeket:


[link]


[link]


[link]

2016. dec. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
Nekem azt ajánlotta a háziorvosom, hogy minden ősszel nézessem át magam bőrgyógyásszal. (sokat vagyok napon nyaranta) Az anyajegyeknek nem tesz jót az erős napsütés.
2016. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Kedves 3-as! Csak meg tudom különböztetni a szeplőt az anyajegytől. szerintem a szeplő az világos, apró, "sűrűn" vannak, az anyajegyek sötétek, és szerintem a szeplők nem 1 centisek...
2016. dec. 23. 13:20
 6/14 Duenna ***** válasza:
Ok, te tudod, te látod.
2016. dec. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Profi módon el tudják tüntetni, kb 5-10 ezer darabja.
2016. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem zavarna.Persze egy tiszta,viszonylag hibátlan bőr szebb.De sok férfinak is van,ez nem nemhez kötött.Az a rossz benne hogy gyermekvállalás esetén a gyerek megörökli és lehet neki még több lesz majd,így a gyerek majd ugyanemiatt érzi magát rosszul.Vannak sok anyajeggyel rendelkező ismetőseim és nekik is rossz érzés,nem szeretnek strandra menni,zavarja őket hogy kilógnak a tömegből.Pedig ez is csak emberi dolog,de a média,filmek mind hatnak ránk,ott nem látsz sok bőrhibával rendelkező személyt.

És szépen,gyorsan a bőrből kiálló anyajegyet tud lézeres módon eltávolítatni

2016. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

Nem zavarna. Ha az arcának valamelyik oldalán van az még vonzana is csak ne a szája fölött meg az orránál legyen... :D

15/f

2016. dec. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Anyajegy nincs, bőrrák van. ;)
2016. dec. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!