Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mit csináljak? Nagyon félek a...

Mit csináljak? Nagyon félek a műtéttől!

Figyelt kérdés

Ki fogják venni a mandulámat. Rettenetesen félek, hogy:

-nem ébredek fel az altatásból

-bevérzik és elvérzek

Én nem akarom altatásban de az orvos azt mondta, hogy engem anélkül nem vállal be.

És volt már rá példa, hogy meghaltak mandulaműtétben. Én meg tök szerencsétlen vagyok és tudom, hogy baj lesz.


2011. júl. 17. 00:07
 1/8 anonim ***** válasza:
xD a mandulaműtét annyira rutinnak számít hogy a sarki eladó is kitudná venni körülbelül.
2011. júl. 17. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért haltak bele többen is?
2011. júl. 17. 00:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Abba is bele lehet halni ha félre nyelsz, nemtom mit parázol omg..
2011. júl. 17. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
S 7 éves lányomnak kedden vették ki.Altatásban volt.Ne aggódj nem lesz semmi baj fel fogsz ébredni!Műtét után a véres váladékot nem szabad lenyelni ki kell köpnöd.Ez kb 2 óra hossza mire kitisztul a nyálad.Utána inni de iszonyú sokat!Aznap nem kapsz enni.Csak inni.Másnap reggel vajas kenyér darált párizsival.Elég bizarúl néz ki de enned kell!!!És inni kb 2,5 litert!Ha eszel és iszol rendesen nem fog bevérezni.Az evés segít a lepedék leválásában sz ivás meg nem hagyja,hogy kiszáradjon a torkod ezáltal vérzés sem lesz!Vízben oldott fájdalom csillapítot fogsz kapni.Evés előtt fél órával mindig idd meg akkor nem fog fájni annyira.
2011. júl. 17. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia Sorstárs!

Nekem októberben veszik ki,de ugyanezek a paráim,pedig már a 3x-et is betöltöttem.

2011. júl. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Amúgy én 18 éves vagyok. De az orvos csak úgy eldöntheti hogy engem nem vállal altató nélkül??? :S
2011. júl. 17. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem a sarki eladó vette ki, mégis majdnem belehaltam. Szóval lehet, hogy rutin műtét, de nem mindenkinek sikerül jól. Látom régi a kérdés, de mindegy, mostmár leírtam a válaszom :D
2013. nov. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vicceltek? Mandula műtét meg vakbél műtét, a partás is kiveszi
2018. jún. 15. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!