Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A doktor felírt pár vértesztet...

A doktor felírt pár vértesztet amit nem végez az az sztk ahova tartozom. A másikban meg fizetős. Hova mehetek, hogy ingyenes legyen a teszt?

Figyelt kérdés

Kérdeztem a másik sztk-ban és ott azt mondták, hogy ha oda tartoznék, akkor ingyenes lenne. Szóval nem maga a teszt fizetős, hanem, hogy máshova mentem.

De könyörgöm, ha nálunk nem képesek elvégezni...


2017. febr. 10. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nincs kétféle sztk. Kérdezd meg az orvosodat. Az ételallergia vérteszt az bizony fizetős..
2017. febr. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem az a bajom, hogy fizetem a tb-t.

És kicsit igazságtalannak tartom, hogy másnak ingyenes csak azért mert jobban felszerelt az ottani sztk.


Pajzsmirigy miatt mentem vérvételre.

2017. febr. 10. 19:18
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja és direkt rákérdeztem, hogy ingyenes lenne e ha ehhez az sztk-hoz tartoznék e. A válasz igen volt.
2017. febr. 10. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!