Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan bízzak ez után a...

Hogyan bízzak ez után a pszichiáteremben, hogy normálisan ép ésszel kezel, ha klinikai (közepes vagy súlyos) depresszióban szenved, komoly alvászavarban és szorongásban is szenved?

Figyelt kérdés
50-es éveiben jár.Nő. Most derült ki. Nem voltam megelégedve egyideje már vele. Pszichiáterről van, szó szóval tudnia kell kezelni a helyzeteket.

2017. febr. 14. 11:39
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Normális voltál, de a válaszokban nem azt látod. Hát nekem meg úgy tűnik h belőled csak úgy süt a rosszindulat. Mit képzel a belgyógyász h infarktust kap, a fogorvos h rossz a foga, a pszichiáter h depressziós. De te persze lehetsz beteg. Az orvos is ember, ha nem tetszik kezeld magad.
2017. márc. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Vanak helyzetek amit nem lehet kezelni..
2017. ápr. 21. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Milyen helyzetek? Nem értem ezt a vannak helyzetek amiket nem lehet kezelni. Gondolom betegség de milyen helyzet amit nem lehet?
2017. ápr. 26. 21:43
 14/16 A kérdező kommentje:
Maga orvos,hogy ilyen jól tudja vagy érintett ilyenben?
2017. ápr. 26. 21:43
 15/16 anonim ***** válasza:

Most hogy kiteregetted a pszichiátered magánügyét, ami tényleg felettébb érdekes, hogy a páciense tudtára jutott, térjünk is csak rá, hogy téged mivel is kezelnek a pszichiátrián? Legyen akkor már fair play... Egyébként igen, borzasztó rosszul esett ezt olvasni, amiket te itt leírtál, és nem azért mert én is pszichiáter/depressziós /bármi más mentális betegséggel küzdő ember lennék, csak egy egészéges gondolkodással küzdő ember, aki most nehezen fogja vissza magát, hogy ne mondjon neked olyanokat, amit egy pszichopathológiával rendelkező embernek nem illik.

Válaszolva kérdésedre, hogy hogyan bízz meg benne, a válasz nyilván a sehogyan elolvasva a mérhetetlenül nem hozzáértő és más emberek (mert hát az orvos is ember) iránt mindenféle empátiát nélkülöző hozzászólásaidat. Egy következő ülésen esetleg talán ezekről a téves berögződésekről is lehetne beszélgetni a kvöetkező terapeutáddal.

Jobbulást!

2017. máj. 26. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
pszichózis,személyiségzavar,szorongás kedves utolsó hozzászóló. Mellesleg pont nem az empátia hiányomról vagyok híres hanem a segítőkészségemről.
2017. máj. 28. 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!