Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Erő teljes eszméletvesztéssel...

Erő teljes eszméletvesztéssel járó fejsérülés után lehet valami komoly bajom?

Figyelt kérdés
Orvosnál nem voltam mert nem a helyi neurológiára járok kontrollra. Most 15-én délután,este történt. Szinte mindig ágyban vagyok mert tudom,hogy 72 órás megfigyelés van,meg pihi. Fáj a fejem meg hamar elfáradok ,mint máskor.

#fejsérülés #fejfájás #fáradtság #sérülés #eszméletvesztés #eszméletvesztéssel járó fejsérülés
2017. febr. 18. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:

"Orvosnál nem voltam mert nem a helyi neurológiára járok kontrollra."


??????? Félévente, vagy mi? Miből gondolod, hogy az elég?


Akkor lenne elég, ha az elmúlt napokban is mentél volna, és látta volna a fejedet az a bizonyos neurológus annak tudatában, hogy mostanában volt egy erőteljes(!) eszméletvesztéssel(!) járó fejsérülésed(!).

2017. febr. 18. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja, és a 72 órás megfigyelés nem arról szól, hogy te figyeled saját magadat mindenféle orvosi diploma nélkül! Hanem orvosi felügyeletet jelent 72 órán keresztül.


(Amúgy ki mondta, hogy 72 órás megfigyelésre van szükséged?)


"hamar elfáradok ,mint máskor"


Ha máskor is hamar elfáradsz, akkor ebben nincs semmi furcsa.


De fejsérüléssel kombinált eszméletvesztéssel kapcsolatban mutasd meg magad orvosnak!

2017. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
máskor újabban nem csak bizonyos helyzetekben. Pl.gyógyszer miatt de valamikor hiperaktív vagyok és alig alszok
2017. febr. 18. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!