Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megalazonak erzem az apasagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalazonak erzem az apasagi vizsgalatott, megis meg kell tenni?

Figyelt kérdés

Negy eves kapcsolatom most ert veget, 4 honapos terhes vagyok. Sokat veszekedtunk es az abortusz is szoba jott. Meg gyanusitott hogy megcsaltam es nem ove a gyerek. NEM csaltam meg! Ritkabban voltunk egyutt a munka miatt, hol en hol o volt faradt, ideges. Kifejezetten nem "dolgozttunk" rajta hogy baba legyen, megszakitassal vedekezztunk de megbeszeltuk hogy nem bannan ha jonne!! Beszelgettunk rola mar a nevek is meg voltak ha megis ugy alakul.

Sokat dolgozzunk es anyagilag jol is allunk .

Mikor kiderult orultunk de aztan jottek a veszekedesek vitak hogy ki mit inezzen semmire nincs idonk es en meg rosszul is voltam, de nem untatok senkit a reszletekkel. Vegulis ossze vesztunk es elkoltozott. Most apasagi vizsgalatott aka en meg annyira megalazonak erzem. Sirni tudnek mikor eszembe jut. Koteles vagyok ezt vegig csinalni?

Latni sem akarom , minden kapcsolatott megszakitanek vele en egyedul is fel tudom nevelni!!


2014. aug. 5. 11:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
78%
Nos, ha biztosan az o gyereke, akkor a megszületése utan indíts te egy apasagi pert. Akkor a drága lelek fizetheti a perkoltseget is es a hivatalos tesztet, ami nem keves penz. Tartasdij 18 évig. Aki hulye, megérdemli,
2014. aug. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy magadban, akkor részedre semmi megalázó nincs benne. Csináld meg, a végén neki lesz megalázó és még fizetheti is.
2014. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem csaltam meg!O a gyerek apja!

Nem kell tartas dij, van penzem es a munkam is megvar!

Azt sem akarom ezek utan hogy az o neven legyen a gyerekem

2014. aug. 5. 11:34
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

És úgy gondolod, hogy apára nem lesz szüksége a gyereknek?

Értelmesebb férfinek is szülhetnél és akkor nem kéne egyedül felnevelned. Mert ez lehet, hogy neked így jó, de a gyereknek nem. Tapasztalat.

2014. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem megalázó, inkább a volt párodat minősíti.


off:

" megszakitassal

vedekezztunk"


A megszakítás nem védekezés.

2014. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
81%

nézd, az apasági után ő fog koppanni és a gyereknek meg tartozik annyival, hogy fizeti a gyerektartást, ez ne vont meg a gyerekedtől, mert ez jár neki, még ha egyedül is fel tudod nevelni

elhiszem, hogy megalázónak érzed, de ez inkább jellemrajz az apáról :-(

2014. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
66%

lökött vagy


nyugodj meg valszeg beparázott a gyerek miatt mert hirtelen jött neki ...

adj neki időt és ne a hormonjaid vezéreljenek !

gondolkodj ésszel !

2014. aug. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
68%
Te döntöd el, hogy mi lesz a gyerek neve, simán adhatod neki a saját vezetéknevedet is. Ettől még indíthatsz pert apuka ellen, szerintem az ilyen gerinctelen férgek fizessenek csak. Ő is akarta a babát, most meg mindent megtesz, hogy kibújjon a felelősség alól, undorító.. Én értem, hogy te megalázónak érzed az apasági vizsgálatot, esetleg mutasd meg a kedves párodnak, hogy ez a bíróságon mennyibe fog neki fájni, mert csak úgy te nem mész bele, és szerintem máris ejteni fogja a témát.
2014. aug. 5. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tudtuk, hogy nem ez a legjobb modszer, de nem megbeszeltuk, hogy ha jon akkor nem gond. 32 vagyok o 34 es mindenunk megvan ami szukseges. Meg a neveket is o valasztotta ki anno es sokat beszelt rola, hogy uszni szeretne vinni mig kicsi meg hasonlok..
2014. aug. 5. 11:44
 10/18 anonim ***** válasza:
81%

Én talán így reagálnék erre a helyzetre. Teljesen nyugodtan, sértődés nélkül ezt mondanám.


- Te vagy a gyerek apja. Attól, hogy valaki elbizonytalanított ezzel kapcsolatba, nem az én hibám. Meg fogom csinálni az apaságit ha ezt akarod, de ezzel minden bizalmam elszállt veled kapcsolatba. Innen kezdve, ha tényleg ezt akarod nem lesz visszaút. Soha!

Nem is értem, hogy hogy gondolhatsz rólam ilyesmit. No de ez nem engem minősít. Amíg meg nem születik a fiad, vagy lányod ne keress. Ne hívj, ne gyere. A cuccaiddal együtt most lépj ki az életünkből. Az apaságival kapcsolatba szülés után kereslek.

2014. aug. 5. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!