Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Budapest belvárosban főleg a...

Dede2 kérdése:

Budapest belvárosban főleg a VIII. kerületben hol van olyan nőgyógyászati rendelés ahol nem kell előjegyzés/időpont hanem sorszámos/sorrendes rendelés van?

Figyelt kérdés

2017. márc. 19. 19:57
 1/2 anonim válasza:
Ha bejelentett lakcímkártyan szereplő lakcímed az adott kerületbe esik akkor majdnem minden kerületbe így van. Én pint a 8 ban dolgozom ellenőriznünk kell szigorúan hogy a lakcímkártyádon 8. Keri cím van e és lehet jönni időpont nélkül is de ekkor órákat kell várnod mert az időpontosok mindig előnyt élveznek. Máshol is így van... Csak sorrendes rendelés ma már sehol nincs.
2017. márc. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
A kiraly utcairól tudom, de az sem biztos hogy még mindig. És a rendelő nevét sajna nem tudom.
2017. nov. 22. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!