Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Az előjegyzés ebben az esetben...

Selender kérdése:

Az előjegyzés ebben az esetben azt jelenti, hogy már meg is vettem a könyvet, ha beszerzik, vagy csak értesítenek róla, ha megvan és utána küldik el, ha akarom?

Figyelt kérdés

[link]


Ez kavart be: "Az előjegyzés az Antikváriumunkba beérkező könyvekre vonatkozik.

Az előjegyzés útján történő vásárlás esetén a könyv minőségére garanciát vállalunk. "


Előjegyzés útján történő vásárlás... tehát ezzel is meg vásárlom?



2012. júl. 6. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát Libri-n azt jelentette, hogy szólnak, ha megtalálták, itt viszont nem tudom.:S
2012. júl. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen ez azt jelenti, hogy előjegyzed a könyvet, és mikor hozzájuk érkezik egy példány, akkor azt először annak ajánlják fel, aki legrégebben előjegyezte. Ha nem veszi meg asszem, öt nap múlva, akkor a következőnek stb. Így előbb-utóbb megkapod a könyvet (ha nagyon népszerű, vagy nagyon ritka, akkor inkább utóbb). Ha neked felajánlják az adott könyvet, akkor van pár napod eldönteni, hogy szeretnéd-e azt a kiadást, olyan áron és minőségben, ahogy ajánlják. Ez idő alatt csak te veheted meg az adott könyvet. Ha nem kell, akkor odaadják a következőnek, vagy megy a közösbe, ahol mindenki láthatja.

Remélem, elég kimerítő voltam. :) Már 4-5 éve rendelek tőlük, az előjegyzett könyvek néha tényleg olyan minőségűek, mintha ki se byitották volna még őket.

2012. júl. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*nyitották
2012. júl. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Idővel én is rájöttem, hogy nem köteleznek ezzel vásárlásra.
2012. júl. 7. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!