Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Bookline-on hogy van ez az...

Bookline-on hogy van ez az előjegyzés?

Figyelt kérdés
Tankönyvekre adtam le előjegyzést, az oldalon még újként volt kirakva, viszont mikor megnéztem az igényléseim, akkor ott már antikvár könyvként volt berakva, teljesen más borítóval. Kaptam róla e-mailt, hogy megvan nekik, ott is antikvárként írták, de a kép teljesen más volt. Ilyenkor melyik a pontos? Ha leadom a rendelést, honnan tudom, hogy végül milyet kapok?

2015. okt. 2. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Előjegyzésnél - azt hiszem - mindig kiértesítenek, amikor az a téged érdeklő könyv beérkezik hozzájuk. Függetlenül attól, hogy az vadiúj, vagy antikvár könyv-e.

Innentől a te választásod, hogy leadod-e rá a megrendelést v. sem.

2015. okt. 4. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Most néztem, az oldalon még 2013-as, új könyvként volt fent, de nem volt raktáron, ezért igényelnem kellett. Aztán jött az e-mail, hogy találtak, de akkor már azt írták, hogy jó állapotban levő 1997-es kiadás van náluk. Mivel földrajz könyvről lenne szó, azt hiszem, ezt inkább hagyom és visszatérek a Jófogásra. Azért egy 18 évvel ezelőtti nyomtatás mégsem napjainkat írja le. Csak tudnám, miért kellett a régi jó tankönyvkiadókat megszüntetni egy ilyen ...-ra.
2015. okt. 5. 04:19
 3/3 anonim ***** válasza:

No igen, abból tényleg nem mindegy az évjárat. Miért kellett megváltoztatni? Van rá egy "jó" szavuk: CSAK.

:-(

2015. okt. 5. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!