Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit jelent ez? Nem beutalóköte...

Mit jelent ez? Nem beutalóköteles rendelés! Előjegyzés szükséges!?

Figyelt kérdés
Azt értem, hogy nem kell beutaló! Ez egy kórház pszichiátriai szakrendelésénél van írva,DE én nem ide tartozok! Szóval ha én oda szeretnék menni és nem ahoz akihez tartozok akkor fogadnak vagy elküldenek?

2017. jan. 30. 22:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hogy elküldenek-e azt nem itt kell megkérdezni, hanem tőlük. Honnan tudhatom én, hogy valaki más holnap milyen kedvében van? Ha van kedve, ideje, kapacitása, akkor ellát, ha nincs, akkor elhajt.
2017. jan. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hivatalosan nem fogadnak de ha jó kedvük van bevesznek.
2017. jan. 31. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha előtte felhívod őket időpontot kérni,meg megpróbálod megindokolni hogy miért pont oda akarsz menni akkor szerintem jó eséllyel beveznek.Én is jártam olyan helyre ahova nem tartozom,úgyhogy elvileg lehetséges.
2017. jan. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!