Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Sokan mondják, hogy nem éri...

Sokan mondják, hogy nem éri meg dietetikát tanulni az elhelyezkedés miatt, viszont engem nagyon érdekel és el is tudnám magam képzelni annak. Ha mellé egy gyógymasszőr képzést estin elvégeznék, úgy már azért érdemesebb lenne ezt tanulnom?

Figyelt kérdés
.2 évig olyan szakon tanultam amit nem szeretettem mert hagytam, hogy lebeszéljenek a dietetikáról. Most már rájöttem, hogy csak ezt szeretném tanulni. :)

#dietetikus #dietetika #továbbtanulás . táplálkozástudomány
2017. ápr. 5. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem van igény erre, persze inkább a tehetősebbek körében.


A gyógymasszőrséggel is jól lehet keresni, de azért elég jól megterheli az ízületeket.

2017. ápr. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is egyre inkább van rá kereslet, gyógymasszőr helyett esetleg talp reflexológia? az nem annyira megterhelő fizikailag... (azt tanuld amit szeretnél csinálni... nincs annál rosszabb ha az ember olyan munkahelyre kényszerül amit utál... kihat az egész életére-egészségére.. hajrá! ) :)
2017. ápr. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! :) hát megnézem, hogy van e a közelben ilyen képzés, amit említettél. nem hangzik rosszul :)
2017. ápr. 5. 14:32
 4/4 anonim ***** válasza:
ha Győr környékén laksz akkor van :)bár Debrecenbe kell majd vizsgázni belőle... tehát Debrecen közelében is biztos van :D :)
2017. ápr. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!