Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Nincs TB-m, fogamzásgátló...

Nincs TB-m, fogamzásgátló gyógyszert azonban muszáj feliratnom, mennyit kell fizetnem, hogy felírják? Ott helyben kell fizetnem?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 11. 15:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem kell fizetned az orvosi ellátásért. A TB-det kell rendezned, de ez NAV hatáskör, nem orvosi.
2017. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
használjatok óvszert..az meg mi hogy nincs tbd. kb így ugyan annyiba kerülne a fogamzásgátló mint a tb.
2017. ápr. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kettes válaszoló, ugyan ne akard már megmondani, hogy mivel védekezzek, 3 éve szedek fogamzásgátlót, és úgy alakult ki a helyzet, hogy egyetemista voltam, csak ott hagytam, és jelenleg felnőttoktatáson vagyok ahol nem kapok tb ellátást.
2017. ápr. 11. 16:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok már egyetemista, mert már végeztem és dolgozni sem dolgozok, mégis fizetem magamnak a TB-t, mert azt kötelező fizetni. Utólag is behajtják rajtad ne aggódj. Egyébként menj ela z orvoshoz, elvileg felírja, miután tájékoztat, hogy fizesd ki a tb-t, de lehet hogy nem írja fel, majd kiderül. Nem kell fizetni érte
2017. ápr. 11. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Most áprrilistól nincs TB-m, az x összeget nyilvánvalóan befogom fizetni, a kérdésem mindössze az lett volna, hogy ezen felül ha én elmegyek az orvoshoz kell-e még fizetni.

És kedves kettes válaszoló, nem is értem honnan veszed, hogy nekem nem lenne pénzem tb-re, JELENLEG most áprilistól szűnt meg, azaz mihamarabb a havi x összeget fizetem, ezen felül pedig a gyógyszeremet, és a páromat ha lehet ebbe ne vond bele, mert az én döntésem mit szedjek. És én is had adjak egy tanácsot, máskor jobb lenne ha a kérdésre válaszolnál, nem csak úgy belekötnél látatlanba az emberbe/helyzetbe.

2017. ápr. 11. 16:22
 6/9 anonim ***** válasza:

jól van..te döntésed.

csak hogy akkor válaszoljak a kérdésedre: az orvosnak nem kell fizetned. felírja gond nélkül csak akkor a gyógyszer lesz drágább. meg kell nézned mennyi támogatás nélkül.

2017. ápr. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha fizeted magadnak a tb-t akkor már úgy tudom nem kell fizetni az orvosnál.
2017. ápr. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy beleavatkozok (ha már a saját kérdésemnél van ez) de én meg azt furcsállom, neked, hogy jött le az, hogy én fogamzásgátlóra akarok költeni tb HELYETT? Ezt honnan vetted? Egyébként lehet én írtam ki helytelenül a kérdést, mert nem írtam, hogy folyamatban van, hogy elmenjek a navhoz és azt fizessem, és majd utána ha elmegyek orvoshoz akkor még pluszba kell-e fizetnem ott, így hangzott volna igazából helyesen, de ezen felül ha ennyire foglalkoztat a védekezési téma akkor ne itt írkáljál ilyenekről, hanem keresd ki azt a témát és oda kommentelj ilyen nagy "okosságokat". De a kérdésemre egyébként köszönöm szépen mindenkinek már megkaptam a válaszom, úgyhogy több ilyen értelmetlen kommentet nem szeretnék. :)
2017. ápr. 11. 18:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Fizessed a TB-t mint minden rendes ember! A másik válaszolónak igaza van. Amúgy meg ha feliratod, akkor a számítógép nem a zöld négyzetet fogja kiadni, hanem a pirosat, ergo rögtön látja, hogy nem fizeted a TB-t. 100%-os áron megveheted. És ott az óvszer, az nem cseszi szét a hormonokat stb.
2017. ápr. 14. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!