Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mik a kellemetlen tünetek...

Mik a kellemetlen tünetek gyomortükrözésnél? Mitől meddig nem lehet enni előtte, utána?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 19. 12:47
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem a kérdéshez hozzáírni, hogy utána jelentkezik puffadás?
2017. ápr. 19. 12:48
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző nap este már nem lehet enni-nekem ezt mondták. A gyomortükrözésnél egy vastag csövet vezetnek be a nyelőcsövedbe , onnan a gyomrodba, garatérzéstelenítéssel. Nem fújnak be levegőt, vagy ilyesmi. Ez nem kellemes, de nem is fájdalmas, csak furcsa érzés. A garatérzéstelenítés miatt folyik az ember nyála,de adnak papírvattát. Utána addig nem lehet enni, míg az érzéstelenítő hatása ki nem megy , kb.2óra. Mondjuk nekem aznap már nem volt kedvem enni.
2017. ápr. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem fújnak be levegőt????

Inkább pont, hogy fújnak be :D


Fájni nem fáj egyáltalán az tuti, de elég kellemetlen mert én végig hangosan öklendeztem...

(pont ezért nem szabad enni, hogy ne hányd ott össze magad)


van aki meg sem mukkan közben, embere válogatja

2017. ápr. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem fújtak. Biztos, különleges egyede vagyok az emberiségnek . :-)

Vastagbéltükrözésnél szokásos a fújkálás.

2017. ápr. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

megnézném, hogy csinálnak tükrözést egy "lapos" gyomorban ahol semmit nem lát a kamera mert a gyomorfalnak ütközik :D


kérdező ne higgy akárkinek... fújnak be levegőt amitől kicsit feszül a hasad de nem vészes

2-3 perc az egész... kibírható abszolút

2017. ápr. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Nemes Zoltán ***** válasza:

Közvetlen utána már jól voltam, de közben....

Na kell hozzá önuralom hogy ne kezdj birkózni a dokival :)

Jó ha rákészülsz hogy nyugiban legyél:)

2017. ápr. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!