Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hova menjek, ha leakarok...

Hova menjek, ha leakarok szedetni anyajegyeket?

Figyelt kérdés
Hogy mukodik ez az egesz? Menjek a haziorvost kerdezzem,o utal be valahova vizsgalatra eloszor? Igazabol nagyon felek, hogy bajom is lehetne mert van nekem az allamon 2 amibol regen kihuzgaltam a szoroket mert zavart hogy lathatja mas is,azota vagom miota tudom hogy nem lehet.. lent intim reszen van 3 egy ami foltosnak nez ki es nem anyajegy formaju,mintha kicsit lottyedt kishegy lenne.. sokaig bprotvaltam magam lent es olykor megvagtam es veletlenul az anyajegyeknel.. Egy-egy ilyen baleset miatt keszuljek fel a legrosszabra vagy addig kar stresszelnem magam? En voros haju es feher boru vagyok,gyerekkent sokszor leegtem a napon nagyon pirosra.. felek attol is ha megcsinaljak utana kemoznak es ugy tudom attol kihullik a haj.. en amiota az eszemet tudom mindig azert dicsertek az emberek,a hajam szineert,ezert ereztem magam kulonlegesnek, foleg hogy gyereknek rovidre vagattam es nagyon sokaig novesztettem hogy szep hosszu legyen.. Raadasul faluban,vagyis mar kozsegnek szamitunk de azert viszonylag sokan ismernek es pletykasak,nem birnam elvoselni hogy ujjal mutogatnanak es a hatam mogott hallannam mi lett vele? A haja?? Viszont laratnetnban a negy fal kozott sem szeretnek elni persze ha nem muszaj.. :(

2017. máj. 15. 08:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bőrgyógyász-kozmetológus magánrendelésére mentem el. Kb 2 héttel később szedte ki, ahogy volt ideje rá.
2017. máj. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!