Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szájsebészeti műtétre kell...

Szájsebészeti műtétre kell majd mennem és félek az egésztől van valami technika ami csökkenthetné a műtét miatt érzett félelmet?

Figyelt kérdés
A doktornő meg a nővér nagyon nyugodtak,kedvesek,mindenki aki volt náluk azt mondja jól eltudják lazitani a pácienseket még az ijedteket is. Amikor voltam ott a helyzetfelmérésen nyugodtan ültem be a székbe,béke volt bennem,de félek műtétnél ez másként lesz.

2017. jún. 2. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit csinálnak? Nekem is volt pár hónapja, nem volt vészes, csak utána fájt egy hétig az állkapcsom. Izgulni nem érdemes, gondolj arra, hogy végre túlleszel rajta, egy gonddal kevesebb.
2017. jún. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gyökércsúcs rezekciót
2017. jún. 2. 10:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne fálj a műtéttől, főfleg ha ilyen kedves a doktornő. Nekem kétszer rezekálták a fogam, semmit nem éreztem. Injekció után úgy elzsibbadtam, hogy a műtétnél semmi fájdalmam nem volt.

Utána lesz kellemetlen, amikor kiáll a zsibbadás, nekem 2 napig nagyon feldagadt az arcom, jegelni kellett, illetve hideg vizes borogatást tettem rá.

2017. jún. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a bátoritást! Ugyanazt a fogadat rezekálták kétszer?
2017. jún. 2. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!