Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Míg az ember diák, és kiskorú,...

Míg az ember diák, és kiskorú, tényleg ingyen van a fogtömés?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 22:39
 1/8 anonim ***** válasza:
igen, de nem javaslom azt a k*rva iskolafogászt (elnézést)
2012. aug. 12. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És csak ott ingyenes? :/ ha ne makkor kb. menynibe kerül egy fog tömése?
2012. aug. 12. 22:53
 3/8 anonim ***** válasza:
körzeti orvos ingyen tömi 18 éves kor alatt!
2012. aug. 13. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az helytől függ, ahol én lakom a környéken valahol 2000 ft egy tömés, valahol meg 7000...
2012. aug. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ingyen. Le se merem írni mennyi volt. De nagyon profi, aki csinálta, szóval megérte. 16
2012. aug. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
azért nem ajánlom, mert nemcsak nekem cseszte el a fogaimat az iskolafogász. tré munkát végzett. körzeti ingyen megcsinálja, magándoki pedig már nem.
2012. aug. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahova én járok az magán és 2000Ft. De nem fáj, nagyon kedves.....nem úgy mint az a boszi az iskolai vizsgálatokon:D
2012. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

15 éves vagyok, és nekem nem volt ingyen.

Igaz, mi a szomszédfaluba mentünk tömetni, mert a helyi fogorvosunk egy roh*dék (bocsánat...)

Utólag kiderült, ha hozzámentünk volna akkor se lett volna ingyen, mert nem körzeti orvos, hanem egy magándoki... és még sokkal többért is dolgozik,mint ahova mi mentünk.

2012. szept. 29. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!