Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » SOS. Bordaközi ideggyulladása...

SOS. Bordaközi ideggyulladása volt valakinek?

Figyelt kérdés

Ma engedtek haza a kórházból, bordaközi ideggyulladásom van. Hazaértem aludtam és arra keltem fel hogy nagyon nehezen tudok levegőt venni mert fáj a bal mellkasom.

Olyan kérdésem lenne hogy ez kB meddig tart amíg rendbe jön? És hideg vagy meleg vizes borogatást használhatok rá?

Orvoshoz pénteken megyek hátha felír valamilyen gyógyszert

16/L



2017. jún. 21. 19:42
 1/1 anonim válasza:

Bordaközi idegfájdalom - patológiás állapot igénylő patogenetikai és tüneti kezelés. Jelenleg a leghatékonyabb módszerek közé gyógytorna, akupunktúra, moxibustion, gerinc tapadást, masszázs és pharmacopuncture. A megfelelő kezelés, általában 1-2 nap után a beteg megfigyelt jelentős javulást.


Mint egy gyógyszeres kezelés használata ajánlott, nem-szteroid gyulladáscsökkentő gyógyszerek és relaxánsok (eszközökkel, enyhíti izomgörcs). Hideg vizes borogatás javallott.


A súlyos fájdalmat látható intravénás gyógyszerek, amelyek gyorsabb hatást.


Gyógyszerek formájában injekciók ideális betegek gyomor-bélrendszeri betegségek. Ezek felszívódik a véráramba, megkerülve az emésztőrendszerben, és nincs negatív hatása a gyomor.


A gyulladás mértékétől függ hogy meddig tart, lehet akár 2-3 hét is, illetve 1-2 nap is.

2017. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!