Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hálapénz helyett hogyan, mit?

Hálapénz helyett hogyan, mit?

Figyelt kérdés
Egy sebészről van szó, aki a legemberségesebb orvos, akivel valaha is dolgunk volt. Volt, hogy rendelési időn túl fogadott, megadta a telefonszámát hol érdeklődjek, mindig készségesen visszahívott, ráadásul hiba nélkül megcsinálta a dolgát, pedig vágott rajtunk párat. Emellett nem elhanyagolható, hogy nagyon jó fej: nemcsak fiatal, hanem lelkes, vidám, kedves, rosszat nem is tudnék róla írni... Maximum annyit, hogy nem fogadta el a hálapénzt, amit mi tényleg szívből adtunk (megjegyzem, ezelőtt soha egy forintot sem senkinek, de ő A sebész, így kérdés sem merült fel, hogy megérdemli). Ilyenkor mi a teendő, ha mégis adni szeretnénk valamit? Hamarosan gyermeke születik, de ezt csak a felesége facebook oldaláról tudom (manapság ki nem keres rá az orvosára facebookon? :)) ). Szóval az durva lenne, ha kis figyelmességképp legközelebb valamilyen játékot vinnénk? Persze követném, hogy kisfiú vagy kislány lesz-e és azalapján vennénk neki valamit. Vagy ettől már paranoiás lenne hogy kutatunk utána? :D Ti mit gondoltok?
2017. júl. 23. 03:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Annyit tudunk, hogy nem iszik alkoholt, bár amúgy sem vagyok híve az étel/ital ajándékozásnak, mert nem ismerem az ízlését.
2017. júl. 23. 03:26
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmit. Miért erőszakoskodsz ?

Már meg ne haragudj, de játékot, vagy baba holmit ? ez annyira magánügy, annyira személyes, annyira a szűk családi körre, barátokra tartozik csak, hogy az na.

Én személy szerint semmit nem adnék a gyerekemnek, meg senkinek, ami egy vadidegentől származik.

2017. júl. 23. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Épp ez az, hogy nem szeretnék erőszakoskodni, azért kérdeztem meg a véleményeteket. Csupán egy kis figyelmességet szeretnék, mert megérdemli, ennyi.

Leprásak azért nem vagyunk, ennyi erővel, aki féldisznót és edénykészletet visz azt nem eszik meg soha és nem is esznek belőle?...

Más ötleteket is szívesen fogadok, ez szimplán egy ötlet volt.

2017. júl. 23. 04:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha nem kér belőle, nem kell erőltetni. Örülni kéne, hogy egy orvos az alap munkájáért nem fogad el plusz pénzt, nyilván ha nyújt valami extrát adni szeretnél, de ha nem fogadja el nincs mit tenni, neked lesz kellemetlen, ha erőszakoskodsz és visszautasítja. Szóval nem, semmit, max vihestz valami finomabb kávét, azt a közösbe szokták rakni, hogy mindig legyen ha inni akarnak
2018. jan. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!