Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan juthatok el urológushoz?

Hogyan juthatok el urológushoz?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok, és szeretnék elmenni a dokihoz, de nem tudom hogy hogyan is kéne. Ezalatt azt értem, hogy nem tudom konkrétan hova kell menni (recepcióra, közvetlen az urológushoz), és mit kellene ott csinálni (időpontot kérni vagy anélkül is lehetséges). Illetve milyen iratokat kellene magammal vinni (feltételezem pl taj kártyát). És mennyire ajánljátok a magánt? És a szüleimnek 'jogilag' tudnia kéne erről?

Tudom hogy hülyén hangzik a kérdés, de kérlek próbáljatok meg normálisan válaszolni rá.


2017. júl. 25. 13:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Recepció/felvételi iroda, általában a fölszinten van, ott kell bejelentkezni, ha sürgős akkor nem kell időpont, Személyi igazolvány, lakcímkártya, TAJ kártya kell.
2017. júl. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, mit titkolsz, de felesleges.

Bár nem kell beutaló, elsőként mégis inkább a családorvoshoz menj.

Lehet, ő is tud gyógyírt a bajodra. Bármennyi is a korod, a szüleiddel nem beszélhet a betegségedről.

Már ha van.

TAJ kártya kell, személyi és lakcímkártya. A többi pedig az adott helytől függ.

Van ilyen rendelő is, meg olyan is.

2017. júl. 25. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor annyit kell tennem, hogy bemegyek a rendelőintézetbe, megkeresem a recepciót, odaadom azt a 3 kártyát, és mondom hogy az urológiára kérek időpontot, esetleg van még valami?
2017. júl. 25. 14:11
 4/6 anonim ***** válasza:

Van. Lehet, kapsz egy számot, s azonnal mehetsz.

Lehet, kapsz egy időpontot jövő nyárra.

2017. júl. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyébként - tudom, nem lényeges - recepció inkább elit magánklinikán van.

Máshol betegfelvétel, kartonozó van.

2017. júl. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Urológiára csak tajkártya kell. A recepción bemutatod, megmondod hogy hova akarsz menni, és annyi. Időpontkérés sincs. Leülsz, és kivárod a sorodat. Bármilyen panaszod van, meghallgatnak, megvizsgálnak, szal segítenek.
2017. júl. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!