Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Leszeretném borotválni ott...

Leszeretném borotválni ott lent, mégis hogyan kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Januárban leszek 14 éves. Lány vagyok. Sokkal érettebb vagyok külsőleg, és sokkal szőrösebb is, mint a körül vevő lányok többsége.

A lábam először 12 éves koromban borotváltam le, nagyon szégyeltem az előtt magam. A hónaljamat 11 éves koromban.

Ott lent iszonyúan zavar a nagy szőr, és mindig kilóg. Hiába borotválom le a bikinivonalam, egyszerűen kilóg. Nem lehet neki parancsolni.😅 Anyám akkor is kivolt akadva, mikor megfogtam neki àlltam leborotválni a lábam. Egy hétig azt hallgattam.

A bikinivonalamnál nagyon kipattogok, mit használjak rá?

Szerintetek leborotváljam teljesen? Nem azért akarom, mert készülök elveszteni a szüzességem.

És, ha leborotválom, anyám észre veszi, szerintetek mit mondjak neki? Előtte vágjam rövidre?


2017. aug. 8. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy hajnyiróval leszeded 6-8 mm-re és jó.
2017. aug. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nincs hajnyíróm.😅😂😂
2017. aug. 8. 13:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Sztem ne mutasd meg anyukádnak. A borotvával meg az a gond, hogy utána nagyon fog viszketni, és még be is pirosodik. Pár nap után úgyis kinő egyébként...
2017. aug. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, ezt tudom.

Viszont gyantáztatni nem akarok, gondolom kell szülői beleegyezés is ilyen intim területen, vagy valami. Meg pénzem sincs, szóval akkor csak a borotva marad.:/

És az milyen lenne, ha csak vágnék belőle? Vagyis az nagyon szúrna, nem?

2017. aug. 8. 14:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Eveline Just Epil Szőrtelenítő Krém Hónaljra és Bikini Vonalra


Csak bekened a szőrtelenítendő területet, vársz 5 percet, és egy kis lapátkával a szőrrel ellentétes irányba leveszel egy kis krémet Ha lejön rendesen a szőr is, akkor a lapátkával leszeded az összes krémet, szőrrel együtt.


Ha még nem jön le rendesen a szőr, akkor vársz még egy kicsit, de összesen 10 percnél hosszabb ideig ne legyen rajtad a krém.


A lapátkával óvatosan vedd le a krémet és a szőrt, a bőrödet nem szabad vele kaparni!


Ezután meleg vízzel alaposan le kell mosni a krémet a bőrödről.


A bikini vonalra nagyon jó, hatékony, de nem keletkeznek gyulladt pattanások, amilyenek a borotválásnál lesznek.


Szőrtelenítés után kend be a bőrödet nyugtató krémmel.


Dezodort viszont min. 24 órán át nem szabad használni!

2017. aug. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet kapni borotvahabot, de a szappanos víz is megteszi. Fogsz egy kisollót és levágod rövidre, aztán beszappanozod vagy kensz rá habot, és leborotválod óvatosan. Nem drágák a borotvák, tudsz magadnak venni egyet. De azt a borotvát ne használd semmiylen másik területre.

Egyébként nekem egyáltalán nem viszket utána, nem kell aggódnod emiatt.

2017. aug. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!