Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Szemölcs eltávolítása?

Szemölcs eltávolítása?

Figyelt kérdés
Combon lévő nem nagy mérető szemölcsre milyen hatékony vény nélkül kapható szert ajánlotok? Tapasztalat? Bőrgyógyászhoz nagyjából a következő évezredben kapnék időpontot. Előre is köszi.
2017. aug. 9. 12:01
 1/3 anonim válasza:
A szemölcsökből is nagyon sok féle van. Vannak amelyek bizonyos testtájakon jellemzőek (más a talpon, és más hajlatokban, combon felkaron, stb.). Éppen a különbözőségük okán akár nagyon eltérő kezelést, eltávolítási módot is igényelnek. Emiatt így látatlanban szerintem semmit sem lehet mondani. Én vagy kivárnám azt a következő évezredet :), hogy biztosan szakember lássa (privátban tuti, hogy 1-2 héten belül kapsz időpontot, persze legalább kb. 10E Ft-ba kerülni fog). A másik lehetőség, hogy a neten elkezdesz utána kutakodni képek alapján, aztán egy megbízható orvosi / egészségügyi oldal segítségével elkezdesz öngyógyítani / kísérletezni magadon. :-D Én biztos, hogy inkább az előbbit választanám, pláne, ha tényleg zavar az a szemölcs, és valóban tartós, és egyúttal magamra nézve nem káros megoldást szeretnék.
2017. aug. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 B.ferke válasza:
vérre hulló fecskefű. Vadon terem,ha eltöröd sárga levet ereszt.Én ezzel kenegettem az enyémet naponta egyszer kétszer.a házunk és a buszmegálló között nőtt az utcán,és mikor ott mentem el mindig törtem belőle egy darabot.Először a sárga lé fekete lett rajta aztán a szemölcs elkezdett leszáradni ,majd eltűnt teljesen.Azóta sem nőtt vissza,pedig már sok év eltelt azóta.
2017. aug. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
forrasztópáka, és komolyan írtam
2017. aug. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!