Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Normális ha számonkéri rajtam...

Normális ha számonkéri rajtam ezt a nőgyőgyász?

Figyelt kérdés
El kellett mennem nőgyógyászhoz de még szűz vagyok és számonkérte rajtam, hogy miert vagyok az. Tudom hogy gáz így lassan 20 évesen de nem tudok mit tenni ha így alakult... nem tervezek az maradni természetesen. De rosszul esett az orvostól ez, szerintem nem kellene így viselkedniük mert ezzel csak azt érik el, hogy nem szivesen megyek vissza ha valamiért kell. Vagy más nőgyógyász is ilyen? Ez normális lenne?

2017. aug. 12. 21:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
3%
#9 elsőre is sikerül megérteni. De kedvedért kifejtettem az agresszív fricska válaszom mögötti gondolatmenetet, remélem érthetőbb voltam.
2017. aug. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
10. Igazad van, amit irsz, az orvossal nekem az is volt a gondom ahogy megkerdezte egy nagyon flegma lenéző stílusban ami rosszul esett. És az hogy nem mutatom meg magam mert"kulkolni" akar azért ilyen soha nem lesz mert tudom mi az orvos feladata es, hogy miért megyünk oda.
2017. aug. 13. 09:59
 13/19 anonim ***** válasza:
60%

"bocs, kit lovagoljak meg hogy magának oké legyen?"

Na azért álljon meg a menet, az egy dolog ha megjegyzi vagy meglepődik, de számonkérni valakin hogy miért nem tette még szét a lábát mintha kötelező lenne, én ott sétáltam volna ki.

2017. aug. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Tegyük akkor tisztába a dolgokat!

Mit mondott szó szerint a doktor? Csak mert itt beleképzelnek az emberek olyat, ami nem valós! Még mielőtt elítélsz valakit a képzeleted alapján, jobb tisztába lenni a valósággal.

2017. aug. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
84%- os fejezd már be a ripacskodást, ez vérig sértő volt! Senkinek sem kellemes más ember elé tárni az intim ügyeit, még akkor sem ha orvas, de meg kell tennünk. De az hogy erre még ilyen orvul vissza is él vele...
2017. aug. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
51%

Nem normális. Szerintem valahogy máshogy kellett volna a szexuális életre, szokásokra kérdeznie.

És egyáltalán nem gáz, 20 évesen sem, és akárhány évesen sem. Vannak apácák is, ők is járnak nőgyógyászhoz.


Máshoz mennék.

2017. aug. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Semmi köze hozzá,ha 60évesen is az lennél.Tiszteletlen,kulturálatlan bunkó ez az orvos,aki nem ismeri az orvosi etikát.
2017. aug. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
:) Szegény lelki sérültek...
2017. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nincs konkretizálva, hogy mi történt, de nektek van konkrét véleményetek róla :)

Magatokat jellemzitek ezzel, nem az orvost.

2017. aug. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!