Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent az egy férfinál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent az egy férfinál, ha számonkéri, miért nem írok neki egész nap, miközben ő sem ír?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy ha én írtam neki, szinte sosem írt vissza. Ezért úgy döntöttem, nem írok neki, hátha vagyok neki olyan fontos, hogy magától írjon. De akkor sem írt, sőt, kérdőre vont, hogy miért nem írok neki.
2013. nov. 21. 16:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért kell foglalkozni ilyen emberrel?Számon kéri?!Már ennél a pontnál kellett volna elküldeni a búsba.DE egyszerűbb kérdéseket írogatni és várni mit is jelent.
2013. nov. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hol írni? SMS? Email? Facebook? Háá pff..


Mi az, hogy elvárunk olyat, amit magunk nem vagyunk képesek teljesíteni?


Ez így nem valami bizalomgerjesztő...

2013. nov. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne vesztegess időt ilyen emberre!
2013. nov. 21. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
"A hozzáállással van a baj McFly!"
2013. nov. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok ír meg itt senki se.
2013. nov. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!