Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Hogyan szoktassam le anyámat,...

Hogyan szoktassam le anyámat, hogy ne jöjjön el velem az orvoshoz? Vagy legalább ne jöjjön be velem? 17/l nemsokára 18

Figyelt kérdés

Nálunk gyerekorvos van és nem lehet átmenni felnőtt háziorvoshoz, állítólag megállapottak. Folyamatosan jön velem, hiába mondom, hogy nem. Aztán ott meg előadja a hülyeségeit, megőrülök tőle, komolyan mondom. Szólok neki, hogy nem, de hiába, aztán veszekszünk és az lesz a vége, hogy bejön. Ott meg előadja, hogy például egész este wc-re kellett járnom, erre benyögi neki, hogy nem tud aludni a gyerek. Az is állandóan azt kérdezi, ha visszamegyek, hogy anya meddig engedte meg, hogy hiányozzak...

Meg a fogorvosnál elég kicsi a rendelő, erre direkt megkéri, hogy várjon meg kint,máskor ugyanúgy bejön.

Nőgyógyásznál képes volt végignézni mit csinál, oda sem én akartam menni egyébként.

Egyszer a kórházban kellett menni (ortopédia) és ott meg apa vonult be velem, meg is fenyegetett. Tök ciki volt melltartó nélkül előtte lenni. Meg belebeszélt hülyeségeket. Folyton bolondokat beszélnek az orvosnak, égek miattuk.

Jó, hogy elvisznek kocsival, mert nincs busz sokszor, de ez túlzás azért.


2017. aug. 20. 19:03
 1/4 A kérdező kommentje:
*megállapodtak
2017. aug. 20. 19:04
 2/4 anonim ***** válasza:

Komoly gondok vannak mind 3-atokkal,ez most komoly amiket leírtál?

Ezeket hagytad?Vatert meg muttert is kizavartam volna.



Bocs de màr nagykorú leszel,állj a sarkadra,járj egyedül orvoshoz.Màr 8.-ban úgy mentem orvoshoz,hogy a rendelőbe elkìsértek,de be nem jöhettek.Amint középsuliba mentem egyedül jártam orvoshoz.Kb 10-11 éves korom óta se a fürdőbe nem mászkálhattak volna be.


Nagyon gàz hogy anyád,apád meztelenül nézeget te meg hagyod.

2017. aug. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, ez teljesen komoly, minden.

Azért van ez, mert nem hiszik el soha, hogy beteg vagyok, ezért járkálnak velem.

Amikor kórházban voltam 4 napig felém se néztek, akkor örültem volna, hogy meglátogattak volna.


Anyám tényleg nem százas, tudom. Hiába veszekszem velük, képesek megverni is.

2017. aug. 21. 13:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Azta.Ez nem normális.Beszélgess el velük,hogy lassan nagykorú vagy màr.14-15 éves tinikhez nem mászkál be az anyuk és egyedül járnak orvoshoz.
2017. aug. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!