Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 7 hónapos fiam, csak akkor...

A 7 hónapos fiam, csak akkor alszik, ha ott fekszek mellette, még éjszaka sem kelhetek fel. Nappal szintén, ha ott hagyom nemsokára rá felébred. Hogy szoktassam le erről? Más hogy birja?

Figyelt kérdés
2009. dec. 30. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
55%
Szoktassad át a saját ágyába, egy kicsit nehéz lesz, de megéri a fáradtságot mert sokkal jobban fog aludni. Én egy kicsit elkéstem vele 8hónaposan, ezért nehéz volt, de síkerült. Most az egyik pólómmal alszik, azt szorongatja. Vida Ági módszere segített, bővebben a kismamablog oldalon olvashatsz róla, vagy az alvás.kismamablog oldalon.
2009. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Én feküdtem mellette.:-( Eleinte este héttől reggel hétig (volt nagy ordítás mikor ki kellett mennem wc-re), nappal is ugyanezt csináltam. aztán a nappali kicsit szelídült, ha elaludt már ki lehetett jönni mellőle. Éjszakára kb. 1 éves korától sikerült visszatenni az ágyába (ott is alszik el magától) úgy, hogy a mi ágyunk mellé tettük. Hajnalban még sajnos átkéri magát közénk. Most 17 hós. Lehet, hogy ez hibának számít a részemről, de úgy gondoltam, hogy én nem hallgatom a kétségbeesett(és nem hisztis!!) sírását inkább úgy csináltam, hogy neki jó legyen. Nem mondom, hogy sokszor nem volt elegem, de látom, hogy hónapról hónapra javul a helyzet és hiszem, hogy fog ő még a saját szobájában aludni csak kicsit félősebb mint más babák.
2009. dec. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az "Aludj jól, gyermekem" könyv segített
2010. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
18%
Egyet értek a második anyukával, szerintem is az a leghelyesebb, ha az ember félreteszi az önzetlenségét, ha anya lesz, és azt teszi ami a gyerekének a legjobb! Nekem három lányom van, a két nagy is végig velünk aludt, míg maguktól nem mentek másik ágyba, és mostmár másik szobába is.., és most a pici is velünk alszik, természetesen, nekik ez a legjobb, különösen az ilyen babáknak, akiknek kell a testközelség.Szóval, hidd el, ha nem erőlteted a külön alvást, nyugodt, kiegyensúlyozott gyermeked lesz, és jó tanuló, könnyen kezelhető! Most kicsit kellemetlen, de megéri. Az első anyukától kérdezném, neked elég lenne a férjed helyett a pólója????
2010. jan. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
..előző vagyok, önzőségét, nem önzetlenségét, bocsi
2010. jan. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia mi is így vagyunk :):) most is itt a ks buksija a vállamon :):) De én is ezen vagyok,hogy leszoktassam,de az ünnepek alatt nem tartózkodtunk otthon és velem akar lenni minden percben :)
2010. jan. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Képzeld sokszor volt a párom helyén csak a pólója ugyanis rengeteget dolgozik. Nem tudod mi áll a háttérben ezért kérlek ne kritizálj. Nekünk ez jött be, és én csak a kérdezőnek írtam a választ, mert kérdezte ki hogy csinálta. Sajnos nálunk van rossz példa, mert 13éves koromig anyukámékkal aludtam, Ők is csak arra vártak mikor alszom külön...ezért szoktattam a lánymat az ágyába időben, és nem bánom hogy változtattam rajta. Attól még hogy külön ágyban alszik, ugyanúgy szeretem mint Te a saját gyermekeidet, semmivel nem vagyok jobb, vagy rosszabb.
2010. jan. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!