Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nemsokára megyünk nyaralni, a...

Nemsokára megyünk nyaralni, a barátom, a ktuyusom és én. Ha boltba megyünk, hogyan vigyük be? Vagy kössük ki a bolt előtt? Ha ki kell kötni akkor hogyan szoktassam hozzá?

Figyelt kérdés
9 hónapos keverék kan.
2010. júl. 27. 22:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
A felelős kutyatartó neveli a kutyáját (hogy egyedül lehessen hagyni a szálláson), vesz neki kutyaszállító boxot és semmiképpen nem köti ki és hagyja ott valahol!
2010. júl. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
nem a paraszt válaszokra voltam kíváncsi.
2010. júl. 27. 22:53
 3/25 anonim ***** válasza:
77%
Ez nem parasztság. Ez az igazság. Ha ki akarod kötni a bolt elé mert máshogy nem tudod megoldani akkor jobb ha otthon hagyod. Kutya mellett nem lehet mindig azt csinálni amihez épp kedved van. 9 éve nyaralok kutyával, nehogy már én legyen a paraszt. Össze vagy nőve a barátoddal hogy egyedül nem tudsz bemenni a boltba vagy fordítva és az egyik kint marad vigyázni? Különben is hol élsz te? Nem hallottam errefelé hogy lehetne kutyát boltba vinni.
2010. júl. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 Harrr ***** válasza:
56%
Az előbbi két válasz gazdájának gratulálok hogy nem vesztette el a türelmét.
2010. júl. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
jó...
2010. júl. 27. 23:02
 6/25 anonim válasza:
53%
külföldre mentek vagy maradtok itt? am. én láttam bolt előtt kikötve kutyát és nem csodálkoztam és nem is vitték el, szóval nem tom mi a bajotok...vagy kössétek vagy vki vigyázzon rá vagy hagyd a szálláson (ott is kikötheted). esetleg nézd meg a bolt ajtaját lehet h be lehet vinni. :)
2010. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
utcsó köszi :) ilyesmi válaszra számítottam. Nyilván egy nyitott campingben nem hagynám egyedül, és mivel kölyök, amúgyse szívesen idegen helyen...
2010. júl. 27. 23:11
 8/25 anonim ***** válasza:
53%

ugyan, mért kell így lecseszni? ez egy ilyen oldal, és neked SEMMI KÖZÖD, hogy a barátjával hogy akarnak nyaralni. ő kérdezett valamit, te meg már rögtön a többi részbe kötsz bele?


amúgy írdd le részletesebben

- mekkora a kutyus?

- milyen boltba? nagy bevásárló központba, vagy egy kisebb boltba?


amúgy én mikor a balatonon nyaraltam, anyukámat megkérte egy nő, hogy vigyázzon a kutyájára, ameddig gyorsan vesz valamit. vagy ameddig a boltba mentek, hagyjátok otthon (vagyis ahol lesztek). de ha kistestű, akkor tedd bele a táskádba -tudom hogy cicababásan hangzik- de nekem is gyorsan bekellett ugranom a Rossmannba, mikor sétáltattam a csivavámat, és még soha nem hordtam táskába, de gondoltam belerakom, és megkérdeztem a biztonságit, hogy bemehetek-e így, hogy nem rakom le, és ő megengedte.

de nem hiszem hogy ki kéne kötni. bárki aki arra jár pl. kiszabadíthatja, stb. szóval az nem biztonságos.

2010. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja persze, nagyon felelős döntés kikötni és otthagyni. Mi lesz ha pl: ellopják, elrágja a pórázt és elmegy, jön egy kutya és megtámadja ő meg nem tud elfutni, valaki megmérgezi, valakit megharap (tudom tudom ő imád mindenkit, de sosem tudhatod hogy reagál, lehet félelemből is) és soroljam még? Nem abban kell bízni hogy milyen jól az emberek.
2010. júl. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
tokajba megyünk.
2010. júl. 27. 23:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!