Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Az anyajegy levetetése ingyene...

Az anyajegy levetetése ingyenes? Hogy zajlik, ha arcon van?

Figyelt kérdés

2017. aug. 21. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
En ugy tudom csak akkor ingyenes, ha orvos javasolja, tehat pusztan esztetikailag nem tetszo anyajegyet nem szednek le ingyen.
2017. aug. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egynapos sebészet,maga a műtét kb fél óra . Egy hét múlva varrat szedés. Érzéstelenítés alatt végzik.
2017. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ja és ingyenes .
2017. aug. 21. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tehát ha csak én szeretném levetetni esztetikai okok miatt(bár végül is eü kockázata is, mert úgy tudom elrákosodhat) akkor is ingyenes?
2017. aug. 21. 17:39
 5/12 anonim ***** válasza:
Igen ,ahogy írtam is . Férjem hátán volt egy nagyobb,zavarta régóta csak nem volt ideje rá. Tavaly novemberben a kórházban "műtötték".
2017. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egészségházban nem csinálják meg?
2017. aug. 21. 17:47
 7/12 anonim ***** válasza:
Biztosan nem . De valahol csak van kórházi sebészet. Oda menj be és mond el mit szeretnél. Aránylag hamar volt időpont.
2017. aug. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
SZTK-ban is leveszik és ingyenes. Érzéstelenítik és kimetszik. Ezért nem kell kórházba menni. Bőrgyógyász megnézi, ha lehet akkor ő megcsinálja a műtétet, ha nagyobb, akkor átküld a sebészetre. Viszont ha arcon van, akkor érdemesebb plasztikai sebészhez fordulni. Ezért viszont már fizetni kell, 30-40 ezer Ft körül.
2017. aug. 23. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ingyen úgy tudod megoldani hogy először elmész bőrgyógyászhoz mrgnézetni és neki jelzed hogy a kiálló anyajegy sportolásnál zavaró lehet. Így el tud küldeni plasztikai sebészetre ahol egyszerre kettőt levesznek ingyenesen. Egy hónap múlva újra levetethetsz kettőt.

Nekem így sikerült ingyen leszedetni négyet a testemről.

A műtét nem fájdalmas, nem több fél óránál. A heg pár napig húzódik.

2017. aug. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nekem kettőtt szedtek le az arcomról. Sztk-n a bőrgyógyász csinálta. Ingyen volt,kb fél óra és semmi nyoma nincs. Ezért kár plasztikai sebésznek fizetni
2017. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!