Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Elzavarhat az orvos?

Elzavarhat az orvos?

Figyelt kérdés

17 évesen csomókban hullik a hajam és nagyon aknés is vagyok ezért bőrgyógyász elküldött góckeresésre vagy mire fogászatra,gégészetre és urológiára

Nos nekem a büszkeségem mindennél többet ér,nekem ott még a barátnőm se matathat

(Nem vagyok pedig szégyenlős,imádok nyilvános helyeken szexelni,a büszkeségem nem engedi hogy nekem felnyúljanak inkább meghalok szó szerint)

Nagyon be fog rágni ha urológiai papír nélkül megyek vissza? A másik 2 vizsgálatból is jut valamire vagy meg se nézi hanem elzavar?



2017. aug. 22. 17:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kétlem. A sok aknê és hajhullás valszeg magas tesztoszteron szint miatt lehet.
2017. aug. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem ki lehet bírni egy urológiai vizsgálatot. Valószínűleg nem fogsz belehalni... Senki sem viccből megy oda, meg már mindenki látott ott szerintem mindenfélét. Szóval ne parázz, 1x kibírod. Meg igazából az sem biztos, hogy megvizsgál a doki rektálisan.
2017. aug. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm első,ezek szerint akkor lassan elmúlik magától mindkét probléma,mivel 17 vagyok már,lassan felnőtt

De azért az orvoshoz visszamennék szóval áll még az eredeti kérdés: Elzavarhat vagy felír valamit attól még?


Neked kedves második szintén köszönöm a bíztató válaszod,de nem erre voltam kiváncsi,továbbra se szeretném hogy más pasi markolássza a kolbászom és ujjazzon seggbe,ezért kérem ne is győzködjön senki,esetleg ha jövő életemben Meleg Márknak születek újra bepótolom igérem

2017. aug. 22. 17:42
 4/16 anonim ***** válasza:
Az iskolai fogorvos minden évben elküldött barázdazárásra de sosem mentem el. Sose zavart el csak megjegyzéseket tett mondjuk az enyhe szó rá hogy nem egy tündér-bűbáj sőt az se túlzás ha aztmondom hogy egy kötöszködős mogorva bunkó paraszt. Sztem nincs joga hozzá. Kedves szokott lenni? Ha bunkó lehet h elküld.
2017. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Masodik vagyok....


Ez nem szeretem/nem szeretem dolgon mulik es az urologiara nem a b*zik jarnak, meg azok akik szeretik, ha bennuk turkalnak... Egyszeruen muszak es kesh... De biztos, hogy megkerdezi az orvos, hogy miert nem mentel el az altala javasolt vizsgalatokra. Mivel pont ez a lenyege a gockutatasnak...


De igazabol itt az a baj, hogy nem felnottkent kezeled ezt a kerdest!

2017. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Értem én kedves második,de én akkor is inkább a becsületem mellett döntök,inkább meghalok de bennem nem turkálnak az is biztos

Amúgy sincs nagy értéke az életnek a szememben,túl van értékelve

2017. aug. 22. 22:11
 7/16 anonim válasza:
Ha ennyire zavar akkor először menj vissza a fogászatra és a gégészetre először. Azokból már lehet hogy tud valamit mondani az orvos. Aztán ha az sem elég akkor elmész az urológiára. Ugyan nem voltam még urológián ( nőgyógyásznál igen) de nem gondolnám hogy félned kellene tőle.
2017. aug. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Amúgy meg semmi se muszáj az életben :)


Orvosnak is megmondom hogy nem engedi a becsületem,ha elzavar akkor elzavar..

2017. aug. 22. 22:14
 9/16 A kérdező kommentje:

Nem igaz hogy mindenki győzködni akar

Csak a kérdésemre válaszoljatok legyetek szivesek


És egyáltalán nem félek,szóval nem bátorítás kell,műtétem is volt pár és röhögve átvészeltem

A vérmérsékletem nem engedi,tuti felkötném utána magam ha felhúzna valaki mint egy kesztyűt,odalenne a becsületem

Ahogy akkor is inkább éhenhalnék ha koldulásra szorulnék vagy ne adj Isten lopással tudnék csak életben maradni

Ahogy ígérni is csak akkor szoktam ha 100% hogy be tudom tartani

2017. aug. 22. 22:20
 10/16 anonim ***** válasza:

Menj el a háziorvoshoz és kérj laborvizsgálatot amiben a tesztoszteront is megnézeti. Ha ezt csak urológus írhatja ki akkor menj hozzá. Egyáltalán nem biztos, hogy meg akar vizsgálni. Ha mégis akarna még ott visszautasíthatod.

Én is úgy voltam nőgyógyásznál, hogy csak odaadta a beutalót :)

2017. aug. 23. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!