Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Térdizület tükrözés után...

Térdizület tükrözés után mégis mit csinálhatok?

Figyelt kérdés

Tükrözés közben elaltathatnak? Hova kapok érzéstelenítőt? Utána mivel tudok járni? Ha vége a tükrözésnek akkor egyből hazamehetek, vagy benn kell maradnom a kórházban?

Mikor kezdhetek el újra mozogni? Elméletileg részlees keresztszalag szakadás gyanús, ha tényleg az akkor azt is meg lehe tükrözni? Ha kiderül, hogy már nincs ott semmi akkor miért érzem még mindig? Doki mondta, ha nyár végéig nem javul keressük fel újra. Néha nem érzem annyira, de van hogy ha fordulok vagy lépek akkor olyat érzek, hogy ha ezt hírtelen, azonnal csináltam volna akkor ott szakadna. Tükrözés után "javulna", vagy lehet rosszabb lesz?

Kicsit félek mi lesz, ezért a sok kérdés. Amúgy mikor érdemesebb a tükrözés: nyáron vagy télen. Mindig bármit sportolok bennem van az, hogy vigyáznom kell rá, ezér nem is 100%-os a teljesítményem



#műtét #térd #tükrözés #térdízület #térd izülettükrözés
2017. aug. 27. 00:20
 1/2 anonim válasza:
Nekem most volt tükrözésem 15-én a levált porcdarabokat szedték ki reggelről csinálták másnap reggel mehettem haza mert kaptam bele csövet aztán 10 nap után szedték ki a varratokat.
2017. aug. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elaltattak? Milyen volt, és hol csinálták?
2017. aug. 28. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!