Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Túl későre kaptam időpontot!...

Túl későre kaptam időpontot! Szerintetek?

Figyelt kérdés
Valószínűleg ínhüvelygyulladásom van, de október elejére kaptam csak időpontot! Ki tudja mitől lehet, szerintetek beülhetek ezzel a sürgősségire? Mit mondjak amivel meggyorsíthatom azt, hogy hamarabb megnézze egy orvos?

2017. aug. 28. 21:09
 1/9 anonim ***** válasza:
65%
Menj el a háziorvoshoz, majd ő megtippeli mi lehet.
2017. aug. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Voltam nála, azt mondta kenegessem a krémmel amit felírt és ha nem javul akkor ortopédia, majd ott megmondják mi ez, na de október messze van!


Sürgősségire meg várhatok nyilván pár órát minimum aztán meg lehet kiröhögnek és elküldenek hogy ez nem sürgős eset... vagy tévedek?

2017. aug. 28. 21:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Ortopédiai magánrendelés. Budapesti vagy? Itt könnyebb találni, magánvállalkozó legutóbb két hétre volt időpont a gyerekeimnek.
2017. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hülye telefon ..
2017. aug. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hello! Sajnos vidéki vagyok, és nem nagyon tudok a kórházon kívül mást! De tőlük meg is dögölhetek októberig, persze csak képletesen!
2017. aug. 28. 21:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Budapesten ált. fél évet kell várni az ortopédiára... Szerintem kenegesd, kíméld és pólyáld be.
2017. aug. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én az ilyenekkel a reumatológiára megyek, oda hamarabb van időpont. Ha meg rándulásom van, akkor a sebészetre, oda nem is kell se időpont, se beutaló.
2017. aug. 28. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Akkor pesten se túl jó a helyzet...Kímélem én már 10 napja, kenegetem, pólyálgatom, de a változás minimális.
2017. aug. 29. 20:20
 9/9 anonim ***** válasza:
Esetleg egy csontkovácsnak megmutathatják.
2017. aug. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!