Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » 20/L vagyok és az a gond hogy...

20/L vagyok és az a gond hogy az orvos elküldött vérvételre és pulmonológiára! És az van hogy a vérvételtől egyenesen rettegek a pulmonológián meg nem tudom mi lesz mert még soha nem voltam! Valaki segíteni?!

Figyelt kérdés

2017. szept. 1. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérd, hogy altatásban vegyék a véred!
2017. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem kell rettegni a vérvételtől, a lényeg, hogy ne nézz oda, és ne gondolj rá. Egy pici szúrás, aztán 1 pillanat alatt leveszik a vért, és már szoríthatod is. Ennyi.

A pulmonológia pedig a tüdőgyógyászat, ott többféle vizsgálatot is végezhetnek, attól függ, milyen panasszal küldtek oda.

2017. szept. 1. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát az a panaszom hogy már 2 hete köhögök nagyon durván és egy nap egy csomag zsepit elfújók és az orvos arra gyanakszik hogy allergia és leküldött pulmonológiára! Ebben az az esetben mit csinálnak ott? (Köszönöm az eddigi válaszokat)
2017. szept. 2. 21:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Túlélted a vérvételt? Milyen volt? Én is rettegek, műteni fognak de a vérvételtől teli a gatyám
2017. okt. 9. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!