Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha vissza tartom a vizeletemet...

Ha vissza tartom a vizeletemet orgazmusom lesz. Ez mitol van?

Figyelt kérdés
Sokszor mar csak alapbol is azert tartom vissza mert jo atelni ezt az orgazmust. De kicsit félek vagy fura hogy azzal hogy nem megyek el pisilni es vissza tartom ezt tudom előidézni.. egyepkent 13 éves korom óta ez van. Mar a szexualis eletem megkezdese elott is igy eltem at orgazmust...Komoly valaszokat szeretnék :/

2017. nov. 9. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ugye nő vagy ? Az alhasi izmok megfeszítése tudja ezt kiváltani, de a pontos biológiai mechanizmust nem ismerem.
2017. nov. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az okot nem tudom, de a vizelet visszatartása nem egészséges! A vesédnek is rossz, ne sokat csináld.
2017. nov. 9. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért érzed, mert a húgycsöved közvetlenül a csiklód alatt van.
2017. nov. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Királyság:)
2017. nov. 12. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
33%

Én fiú vagyok (irigykedő fiú).Olvastam már,hogy egyes lányoknak a busz rezgésétől,erotikus szituációktól,irásoktól,csóktól orgazmusuk lesz!

De jó nekik!A fiúk nincsenek ilyen téren nagyon elkényeztetve...

2017. nov. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen! Lány vagyok! 19 éves. Köszi az eddigi válaszokat. Azt hittem nagyon defektes vagyok,de koszonom a megnyugtatást.
2017. nov. 13. 09:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!