Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ausztriában dolgozom 10 éve!...

Ausztriában dolgozom 10 éve! Magyarorszagon jár ellátás?

Figyelt kérdés

10 év után most hirtelen 2 helyen futottam bele,hogy nem illik kihasznalni ezt a kis orszagot,hogy itt veszem igénybe az orvosi ellátást!Én eddig úgy tudtam,az ellátásom leszámlázzák Ausztria felé,ergo nem használok ki senkit.Csak a saját nyelvemen mondhatom,mondhatnám el,a problémám,persze csendben megjegyzem,még igy sem mindig értik 😐😔!

De szerintük,csak a sürgőségi,es korházi kezelést számlázzák!A házi orvos,és járó beteg ellátást nem!Most akkor mi van??


2018. febr. 9. 06:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem az a fura,hogy fizetnem kellett egy magánorvosnál,te jó ég!!!!!Azért mentem oda,mert a járóbeteg ellátánon a fwjwmhez vágták,mit keresek ott!Ezért elmentem magánorvoshoz!Aki szintén közölte,nem fer dolig kihasználni egy ilyen kis országot!Na mindegy!Erről beszéltem,nem értenek az emberek magyarul sem!A kérdésem az lett volna,valóban úgy van e,hogy nem vagyok jogosult elmenni egy haziorvoshoz idehaza!?Van e-cardom!
2018. febr. 9. 20:54
 12/16 anonim ***** válasza:
Furcsa. Én Angliában élek de a fogaimat megcsináltattam magánba simán.
2018. febr. 9. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
9-es ne irj hülyeséget, EU-s kártya csak a magyarban biztositottaknak jár (otthon tb-t fizetőknek), a kérdezö meg Ausztriában van bizt.
2018. febr. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Magánorvos viszont nem küldhetne el, hisz neki úgyis fix tarifája van. Én is magánban csináltatom a fogaimat meg minden vizsgálatot otthon.
2018. febr. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kérdezö, leirtam el KELLENE hogy lássanak sztkban is, NEM fognak jo eséllyel.
2018. febr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősőm aki olyan biztósítást kötött ami egész Európai betegbiztósításra kitér a hatáskőr lehett kárvényezni az Egészségügyi háznál
2018. febr. 11. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!