Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha öngyilkossági gondolataim...

Ha öngyilkossági gondolataim vannak, és segítséget kértem, de a pszichiáter nem vállal el, a pszichológusnál szerződést szegtem ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Elmentem pszichiáterhez, ő tovább küldött szakpszichológushoz,a diagnózis felállításához. Meglettek az eredményeim, és nem vállalt be mert annyira magas a tesztek alapján az öngyilkosság veszélye. A szakpszichológus bevállalt papírral, hogy a terápia alatt nem kisérlek meg öngyilkosságot. Ezt megszegtem, 2 nap alatt 2x próbáltam meghalni. El akarom mondani, de így nem fogja vállalni a terápiát tovább, kórházba akartak utalni, de ezt nem tehetem meg mert egyedül vagyok és dolgozom és hát a munkahely... ilyenkor mi a teendő? Tudom, hogy szakemberre van szükségem, de nem fognak bevállalni ezzel az eredménnyel!

2018. febr. 19. 22:22
1 2
 11/11 anonim válasza:
# 10 Mekkora egy ....fej vagy. :(
2018. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!