Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Nagy hangulatingadozások? Mi...

Nagy hangulatingadozások? Mi a teendő ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ma összeültünk, mi 5-en barátok. Beszélgettünk sokat és szóba kerültem én is. Mármint az, hogy az elmúlt 1 évben nagy hangulatingadozásaim vannak. Eddig azt hittem, hogy csak én veszem észre magamon, de nem. Rajtam kívül ők, 4-en is észrevették, és mondták, hogy nagyon szeretnek meg minden, de nem értik, hogy egyik nap nagyon jó kedvem van, mosolygok, nevetek, minden oké, és másnap teljesen kifordulok magamból, ellentéte vagyok az előző napi énemnek. Állításuk szerint ez akár egy nap többször is változik.


Ebben a helyzetben mi a teendő? Voltam már pszichiáternél is és pszichológusnál is (igaz csak egyszer-egyszer), de egyik orvos sem mondta azt, hogy 'beteg' lennék. Csak annyit, hogy sokat stresszezlek és szorongok.


19l



2013. szept. 2. 12:54
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!