Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Veletek volt olyan orvos, aki...

Veletek volt olyan orvos, aki lebolondozott már? Vagy hypochondernek gondolt?

Figyelt kérdés
2018. febr. 24. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, legalábbis nem mondta ki. :D


Viszont tavaly diagnosztizáltak nálam egy betegséget, amelynek nagyon szerteágazóak a lehetséges tünetei, közel 30 féle; és sokan tapasztalják az ezzel a betegséggel küszködők közül, hogy az orvosok azt mondják nekik, hogy ezek a tünetek "csak a fejükben vannak", meg nyugtatókat adnak nekik, és/vagy pszichológushoz küldik őket.

2018. febr. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Jó hát nekem se így mondta, hogy bolond vagyok, hanem menjek pszichológushoz, mert nincs szervi bajom.

Igen sokszor általános tünetek vannak, de egy vérvétel általában elég lenbe. De ez egyszerűbb.

2018. febr. 24. 21:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Tizenéves voltam, mikor éveken keresztül bőrdokihoz jártam a pattanásaimmal. Aki kezelt éveken keresztül elköltözött egy másik városba és kaptam helyette egy új dokit. Na, velem ő közölte finoman, hogy fogjam magam és menjek a diliházba.
2018. febr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja persze volt. A pancser hülye dokik mindig ezt csinálják, nincs kedve kideríteni, nincs ötlete: menj pszichológushoz. A hozzáértő az nem mondta, hanem kitalálta mi a gond.
2021. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!